Твір «Зимові розваги»

Популярна зимова розвага — ліплення сніговика

Мініатюра про зимові розваги

Прийшла зима. Сніг м’яким пухом вкрив землю. Куди не глянь, усюди неосяжне біле покривало.

Радіють зимі діти. Бігають по білому снігу, ліплять сніжки. Малюки катаються з гірки на санчатах. Всім весело!

Але довго надворі не погуляєш. Дошкуляє тріскучий морозець. Що ж, без морозу зими не буває!

Зимові розваги моєї сім’ї

Я дуже люблю зиму і з нетерпінням чекаю її приходу. Адже ця пора року приносить не тільки холоди й морози, а й зимові розваги.

Мені дуже подобається, коли випадає багато снігу та можна грати в сніжки. А ще я люблю, коли ми всією сім’єю ліпимо сніговика. Коли тато бере участь у наших зимових розвагах, ігри стають набагато веселіше, а сніговики більше.

Ось і цього разу ми зліпили величезного сніговика. Наділи йому на голову старе відро, а в ніс, як належно, встромили моркву.

Гуляючи по лісі, ми побачили гарненьких сніговиків у вигляді лисички, тигра та фавна — лісового бога. Фігурки трохи підтанули, але виглядали дуже фундаментально. У фавна були добре видні м’язи, а у лисички — пухнаста шерсть. Відразу видно, що ліпили їх справжні професіонали.

На жаль, погода підкачала, та всі снігові фігури дуже швидко розтанули. Але ми все ж сподіваємося, що зима ще візьме силу, й у нас ще будуть веселі зимові розваги.

Зимові розваги дітей

Ось і настала довгоочікувана зима. А разом з нею прийшов і час веселих зимових розваг. Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри зі снігом люблять всі.

Чим же зайняти себе? Найцікавіший спосіб проведення часу сніговими зимовими днями — гри в сніжки, у квача або доганялки. У «битві» сніжками можуть брати участь не тільки діти, а й дорослі. Добре, що можна спокійнісінько падати без побоювань забруднитися, отже мами й тата теж можуть відчути себе дітьми. Можливо, це виглядатиме забавно й смішно, але в цьому і полягає принадність зимових розваг.

Якщо снігу випало досить і температура повітря мінусова, можна покликати друзів і разом ліпити сніговика або інші фігурки. Властивості снігу дозволяють малювати їм на парканах та стінах. Можна ліпити смішних персонажів просто на деревах. Колективна творчість дуже зближує і сприяє розкриттю талантів. До речі, якщо взяти з собою фарби та підфарбувати сніговику або іншому персонажу щічки, волосся й одяг, вони виглядатимуть дуже цікаво. Головне — не забути потім сфотографуватися разом з об’єктом своїх старань. Це дозволить зберегти приємні спогади про зимові забави на довгі роки.

Ще одне захопливе й пізнавальне заняття — фотографування на темному тлі сніжинок в режимі макрознімання. Це дуже цікаво, адже кожна сніжинка неповторна і по-своєму красива.

Малюкам подобається будівництво снігових веж, лабіринтів. Зі слідів на снігу можна створювати різні картини, писати букви й цифри. Цікаво також грати в слідопитів, намагаючись визначити, кому належить той чи інший відбиток. На снігу можна креслити слова, грати в класики, а також хрестики й нулики.

Ну і, звичайно, не варто забувати про традиційні зимові розваги — катання на лижах, ковзанах, санках.

Дивіться також:

Твір про снігову бабу

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твори-мініатюри про зиму

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Твір «Витівки зими»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>