Твір «Зимові розваги»

Популярна зимова розвага — ліплення сніговика

Зимові розваги моєї сім’ї

Я дуже люблю зиму і з нетерпінням чекаю її приходу. Адже ця пора року приносить не тільки холоди й морози, а й зимові розваги.

Мені дуже подобається, коли випадає багато снігу та можна грати в сніжки. А ще я люблю, коли ми всією сім’єю ліпимо сніговика. Коли тато бере участь у наших зимових розвагах, ігри стають набагато веселіше, а сніговики більше.

Ось і цього разу ми зліпили величезного сніговика. Наділи йому на голову старе відро, а в ніс, як належно, встромили моркву.

Гуляючи по лісі, ми побачили гарненьких сніговиків у вигляді лисички, тигра та фавна — лісового бога. Фігурки трохи підтанули, але виглядали дуже фундаментально. У фавна були добре видні м’язи, а у лисички — пухнаста шерсть. Відразу видно, що ліпили їх справжні професіонали.

На жаль, погода підкачала, та всі снігові фігури дуже швидко розтанули. Але ми все ж сподіваємося, що зима ще візьме силу, й у нас ще будуть веселі зимові розваги.

Зимові розваги дітей

Ось і настала довгоочікувана зима. А разом з нею прийшов і час веселих зимових розваг. Діти завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри зі снігом люблять всі.

Чим же зайняти себе? Найцікавіший спосіб проведення часу сніговими зимовими днями — гри в сніжки, у квача або доганялки. У «битві» сніжками можуть брати участь не тільки діти, а й дорослі. Добре, що можна спокійнісінько падати без побоювань забруднитися, отже мами й тата теж можуть відчути себе дітьми. Можливо, це виглядатиме забавно й смішно, але в цьому і полягає принадність зимових розваг.

Якщо снігу випало досить і температура повітря мінусова, можна покликати друзів і разом ліпити сніговика або інші фігурки. Властивості снігу дозволяють малювати їм на парканах та стінах. Можна ліпити смішних персонажів просто на деревах. Колективна творчість дуже зближує і сприяє розкриттю талантів. До речі, якщо взяти з собою фарби та підфарбувати сніговику або іншому персонажу щічки, волосся й одяг, вони виглядатимуть дуже цікаво. Головне — не забути потім сфотографуватися разом з об’єктом своїх старань. Це дозволить зберегти приємні спогади про зимові забави на довгі роки.

Ще одне захопливе й пізнавальне заняття — фотографування на темному тлі сніжинок в режимі макрознімання. Це дуже цікаво, адже кожна сніжинка неповторна і по-своєму красива.

Малюкам подобається будівництво снігових веж, лабіринтів. Зі слідів на снігу можна створювати різні картини, писати букви й цифри. Цікаво також грати в слідопитів, намагаючись визначити, кому належить той чи інший відбиток. На снігу можна креслити слова, грати в класики, а також хрестики й нулики.

Ну і, звичайно, не варто забувати про традиційні зимові розваги — катання на лижах, ковзанах, санках.

Дивіться також:

Твір про снігову бабу

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твори-мініатюри про зиму

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Твір «Витівки зими»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>