Твір на тему «Знання»

загрузка...

Знання — сила

Знання — сила

Навіщо потрібно вчитися? Я вважаю, що вчитися потрібно для того, щоб бути освіченою та культурною людиною. Що це означає? Це означає володіти системою знань і умінь, необхідних для життя. Потрібно вчитися, щоб володіти не тільки рідною, а й іноземними мовами, багато читати й вчити напам’ять уривки з класичних творів. Треба тренувати можливості своєї пам’яті, поповнювати словниковий запас, вивчати нові слова, нові терміни та наукові поняття.

Я певен, що необхідно давати своєму мозку привід вчитися, а значить розвивати свій інтелект. Слід прагнути до знань, розширювати свій кругозір: відвідувати театри, музеї, виставки. Дуже важливо бути ерудованою людиною, обізнаною у багатьох сферах життя. У цьому обов’язково допоможуть книги, інтернет, особисті спостереження та дослідження. Щоб бути культурним, треба вчитися бути добрим, відповідальним, щирим, великодушним, вміти цінувати прекрасні витвори мистецтва, знати історію та культуру своєї Батьківщини, її національні традиції.

Треба вчитися правильно, красномовно висловлювати свої думки, дотримуватися етикету, норм поведінки в суспільстві. Навчання починається з найменшого віку та триває все життя. Це важко й легко одночасно: дивлячись як підійти до цих знань. Спочатку нас вчать і допомагають вчитися наші батьки, потім ми самі починаємо здобувати ці навички.

Кажуть, що знання — сила. Це дійсно так. Вчитися, здобувати освіту треба для того, щоб отримати хорошу професію. Вона повинна приносити не тільки задоволення, але й радість.

Отримані знання допоможуть у веденні господарства, роботах у саду й на городі, принесуть користь не тільки вам, але й вашим рідним. Навчання полегшить спілкування з друзями, старшими родичами, іншими людьми. Ви швидко знайдете спільну мову, розмовляючи про щось, що вам знайоме та не становить труднощів. Вчіться та вчіться вчитися, тож у вашому житті з’явиться сенс.

Дивіться також:

Твір-роздум «Для чого потрібно вчитися в школі?»

Діалог на тему «Навіщо треба вчитися?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>