Твір на тему «Зовнішність людини»

Значення та роль зовнішності у стосунках

Зовнішність людини

Зовнішність людини… Яку роль вона відіграє в наших відносинах? Існує думка, що для того, щоб знайти вірного друга або супутника життя, не варто звертати увагу на зовнішні дані людини, адже в першу чергу важлива її душа. Я згодна з цим твердженням, але, тим не менш, у житті ми все одно дуже часто надаємо значення зовнішності.

Я цікавлюся психологією і тому люблю дивитися різні наукові передачі на цю тему. Часом в деяких з них піднімається питання про людську красу та навіть проводяться експерименти на цю тему. В таких дослідженнях йдеться про те, що люди з приємною зовнішністю викликають у нас велику симпатію, ми схильні довіряти їм і приписувати ті чи інші позитивні риси характеру.

Дійсно, неодноразово я ловила себе на думці, що та людина, яку я вважаю симпатичною, спочатку здається мені більш приємною у спілкуванні, ніж людина з пересічними рисами обличчя. Ця думка потім часто змінюється у протилежну сторону, але все одно: зустрічають за одягом, а проводжають за розумом.

Зовнішність — це теж своєрідний «одяг» людини. І чомусь спочатку він для нас дуже важливий, тут вже нічого не поробиш. Мені самій буває неприємно, коли оточення звертає увагу тільки на мої фізичні дані, не цікавлячись тим, що у мене всередині. Це викликає почуття невпевненості в собі та провокує різні комплекси.

Водночас, на мою думку, людям з ідеальною зовнішністю теж живеться нелегко. Багато з них змушені постійно доводити всім, що, крім наявності «симпатичної мордочки», вони ще й щось вдають із себе.

Таким чином, хоч би якою була зовнішність людини, вона завжди створює деякі перешкоди на її життєвому шляху, але також вона може й допомагати їй домогтися чогось. Але все ж, головне, — це наш внутрішній світ. Будь-які навіть найприємніші особи поступово набридають, і на перший план неодмінно виходить особистість людини.

Інші твори:

Твір на тему «Краса врятує світ»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>