Казка про Дзвіночки Конвалій навесні

загрузка...

Казка про дзвіночки конвалій

Дзвіночки Конвалій

Настала весна. Із землі проклюнулася зелена стрілочка. Вона швидко розділилася на два листочки, які через короткий час стали широкими. А між ними з’явився маленький, тоненький паросток. Він піднявся, нахилився до листочка й раптом одного ранку розквітнув білими Дзвіночками. Це були Дзвіночки Конвалій.

І ось одного дня вони побачили смугасту, яскраву Бджілку. Квітки дуже радіють її появі, але Бджілка наче не звертає на них уваги. Дзвіночки Конвалій чекають і вже втрачають надію познайомитися з новим другом. Від їхніх квіточок лине ніжний, запашний аромат. Бджілка дуже любить все солоденьке. Цей аромат її приваблює, тож вона просто не може пролетіти повз таких чудових квіток.

Підлітає Бджілка до Дзвіночків Конвалій і починає збирати з них нектар. «Приємно познайомитися, Бджілко!» — звертаються до них чарівні квітки. «Я теж рада знайомству!» — гуде у відповідь працьовита Бджілка та продовжує збирати нектар.

Перегляньте також:

Казка про весну

Твір-розповідь, текст про весняні квіти

2 Комментария “Казка про Дзвіночки Конвалій навесні

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>