Казка на тему «Новий рік»

Новий рік з Дідом Морозом та смурфіками

Казка про Новий рік

Жив-був Дід Мороз. Він творив дива. Всі люди чекали настання Нового року. І Дід Мороз готувався доставляти подарунки. Він оновив свої сани, нарядив гномів. У всіх був гарний настрій.

Раптом виявилося, що Дідусь Мороз втратив водіїв, точніше помічників, без яких він не зможе доставляти свої подарунки. Це, звичайно ж, олені.

Виявилося, що їх вкрали якісь незрозумілі істоти, блакитні та маленькі. Це були смурфіки. А знаєте, чому вони викрали оленів? А я знаю. Вони теж хотіли багато подарунків.

Бідний Дідусь Мороз дуже засмутився і мало не заплакав. Але зайці й гноми порадили шукати оленів, бо до Нового року залишилося лише чотири години.

Отже, Дідусь взяв себе в руки та почав думати, де вони можуть бути. Він дістав свою чарівну кулю та прописав запитання: «Де мої улюблені олені?» Куля відповіла: «У смурфіків». Зайці повідомили, де живуть смурфіки. Тоді Дід ​​Мороз, гноми та зайці вирушили до них. Вони подзвонили в дверний дзвінок, але ніхто не відкривав. Заєць дуже розлютився. Він почав сильно стукати в двері, від чого вони злетіли з петель. Звичайно ж, всі злякалися. З усіх боків збіглися смурфіки. Дід Мороз їх запитав: «Навіщо ви у мене оленів вкрали? Мені треба на них подарунки розвозити та дарувати!». Смурфіки відповіли: «Ми теж хочемо отримати подарунки». На таку відповідь всі засміялися, а смурфіки збентежилися. Дід Мороз запитав: «Які подарунки ви хочете?». Смурфіки відповіли: «Мерседес. Айфон. Багато цукерок».

І тоді Дідусь Мороз смурфікам все це подарував. А смурфіки повернули Дідові оленів, і вони стали друзями.

Нарешті, почалося довгоочікуване свято — Новий рік. Всім подарували подарунки, і всі були щасливі.

Дивіться також:

Оповідання на тему «Новий рік»

Твір «Новорічна казка»

Казка про зиму українською мовою для дітей 2 класу

Твір на тему «Зимова казка»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>