Твір «Казкова зима»

загрузка...

Казкова зима

Зима — найхолодніша, сувора пора року, але дуже цікава у своїй різноманітності. Тільки цей сезон несе з собою стільки див і чарівництва. На вулицях все в білому пухнастому вбранні, у дворах намело замети, під ногами хрумтить свіжий сніжок, що тільки випав. На вікнах вранці можна побачити химерні візерунки.

Гарним сонячним днем ​​ми з братом виходимо на прогулянку. У дворі з великим задоволенням катаємося з гірки, граємо в сніжки. І тільки коли наші ручки й ніжки замерзнуть, а щічки зарум’яняться, ми повертаємося додому.

Разом з нами цій зимовій казці радіють лісові мешканці. Пухнасті білочки обволікають себе своїм хвостиком, завдяки чому їм стає тепліше. Зайчики, провалюючись у снігу, бігають в пошуках їжі. Їжачки вже видобули давно заморожені яблучка та везуть до себе в нірку.

А ще взимку, на Новий рік, ми всі з нетерпінням чекаємо на Діда Мороза та Снігуроньку, які завжди приносять якісь подаруночки. Порадувавши Діда Мороза віршами, ми всі дружно встаємо в хоровод і співаємо пісню нашій ошатній ялинці.

Ось скільки всього чудового відбувається, коли до нас в гості приходить казкова зима!

Біла казкова зима

Ось і настала зима — біла казка. Все навколо занесено снігом, який днем ​​так блищить на сонці, що сліпить очі. Вранці шкода топтати пухнасте покривало, що намело за ніч. Гілки дерев гнуться під вагою білосніжної ковдри. Все навколо чисте та красиве.

Від морозу сніг під ногами тихенько поскрипує. Це ламаються промінчики сніжинок дивовижної форми. Такі самі химерні візерунки залишає мороз на вікнах. Чудова краса!

Від голоду й холоду тиснуться до людського житла птиці: горобці, синички, снігурі. Ніколи більше не побачиш їх так близько від людини.

Незабаром Новий рік. Я люблю це свято. Це привід зібратися всією родиною, побачитися з рідними й близькими людьми. У новорічну ніч все стає особливим, казковим. Ялина грає різнокольоровими вогнями та виблискує гірляндами. Стіл ломиться під святкових страв. У небо злітають різнобарвні феєрверки. Люди дарують один одному подарунки й радість. Всюди світяться посмішки, все просякнуто веселощами та любов’ю. Одним словом, зимова казка, по-іншому й не скажеш.

Зима — моя улюблена пора року, а Новий рік — моє улюблене свято. Швидше б він вже настав!

Подібні твори:

Твір «Новорічна казка»

Твір на тему «Зимова казка»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Зима-чарівниця»

Твір «Чарівниця-зима»

Твори-мініатюри про зиму

Твір «Витівки зими»

1 Комментарий “Твір «Казкова зима»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>