Твір «Казкова зима»

Казкова зима

Зима — найхолодніша, сувора пора року, але дуже цікава у своїй різноманітності. Тільки цей сезон несе з собою стільки див і чарівництва. На вулицях все в білому пухнастому вбранні, у дворах намело замети, під ногами хрумтить свіжий сніжок, що тільки випав. На вікнах вранці можна побачити химерні візерунки.

Гарним сонячним днем ​​ми з братом виходимо на прогулянку. У дворі з великим задоволенням катаємося з гірки, граємо в сніжки. І тільки коли наші ручки й ніжки замерзнуть, а щічки зарум’яняться, ми повертаємося додому.

Разом з нами цій зимовій казці радіють лісові мешканці. Пухнасті білочки обволікають себе своїм хвостиком, завдяки чому їм стає тепліше. Зайчики, провалюючись у снігу, бігають в пошуках їжі. Їжачки вже видобули давно заморожені яблучка та везуть до себе в нірку.

А ще взимку, на Новий рік, ми всі з нетерпінням чекаємо на Діда Мороза та Снігуроньку, які завжди приносять якісь подаруночки. Порадувавши Діда Мороза віршами, ми всі дружно встаємо в хоровод і співаємо пісню нашій ошатній ялинці.

Ось скільки всього чудового відбувається, коли до нас в гості приходить казкова зима!

Подібні твори:

Твір «Новорічна казка»

Твір на тему «Зимова казка»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Зима-чарівниця»

Твір «Чарівниця-зима»

Твори-мініатюри про зиму

Твір «Витівки зими»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>