Твір «Казкова осінь»

Казкові осінні дерева

Казкова осінь

Осінь — казкова пора, яка дарує нам у вересні променисті та ясні дні, а в жовтні — дивовижні природні подарунки. Все навколо перевтілюється з приходом цієї пори року. Вона приносить з собою строкате буяння барв, шалений вибух кольору, яскравий контраст відтінків — від бордового й червоного до золотистого та бурого. А ще дарує теплу просту радість, яку відчуваєш при одному тільки погляді на чарівний осінній ліс.

Сліпуче осіннє сонечко лагідними промінчиками грає з казковими лісовими деревами. Серед них красуються стрункі берізки, боязкі та збентежені осики, скромні горобини з червоними гронами ягідок на них. Раз у раз бешкетники сонячні зайчики перескакують з чагарнику на дерево, з дерева на каміння, з каміння на корч, залишаючись невловимими для маленьких пташин, що марно намагаються наздогнати цих пустунів.

В оточенні молодих дерев-учнів стоїть величний і могутній дуб-мудрець, що знає абсолютно все. Сміються і кружляють у хороводі подружки-берези. Поруч, десь за громіздким і огрядним кущем ліщини, в приємній прохолоді темно-зелених ошатних ялинок відпочиває багряна осика та радує око яскраво-червона горобина. А ось і король осені — чудовий, розлогий, пишний клен, що розмовляє з міцними дубками-підмайстрами. Ціла гряда високих, величних і гордовитих герцогинь-сосен підноситься над підданими. Вони тягнуться в блакитне бездонне, нескінченне небо, намагаючись дістати до білосніжних хмарок. Ці хмаринки нагадують баранчиків, що біжать, стрибаючи один за одним, гнані пастухом-сонцем. Але пастух йде з синього лугу…

Казкове осіннє небо

На небі настає осінь. Звід стає димчасто-сірим, а на поле вибігають стада овець — брудних, похмурих і сумних. У лісі починається бал. З неба потихеньку сиплються алмази-сльози — крапельки дощу. Музиканти починають грати сумний менует, а вітер шарудить листям дерев і воно співає. Так чудово співає, що інші мешканці палацу пускаються в танок.

Всі звірята зникли, а дощ перейшов у зливу. Аристократи виконують всі старовинні дворянські танці: куранту, сарабанду, вальс. Вітер протяжно завиває… Але незабаром музика стихає та на ліс опускається тиша.

Казкове осіннє небо темніє; виблискують зірки, блищить молочно-білий місяць. Втома бере верх, тож природа занурюється у сон.

Вранці ліс знову відкриє свої двері для гостей, а його мешканці постануть у своїх кращих шатах. Казкова осінь продовжить своє царювання.

Інші тексти:

Твір «Осінній ліс»

Твір «Осіннє листя»

Твір-опис на тему «Осінь-чарівниця»

Твір на тему «Чарівна осінь»

Твір-опис осіннього лісу

Твір «Художниця-осінь»

Казка про осінь, 2-3 клас

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>