Твір на тему «Книга — джерело знань»

Книга — джерело знаньІснує думка, що в наші дні такі вислови, як «Книга — джерело знань» та «Книга — наш друг і порадник» вже втратили колишній сенс. І сталося, мовляв, це тому, що в сучасному світі з’явилися зовсім інші, нові джерела інформації, звідки ми можемо черпати всі знання та поради.

Звичайно, мова йде про комп’ютери та інтернет. Але з тим, що книги стали менш значущими для людини, погодитися неможливо.

Століттями людство всі накопичені знання, всі великі події та звершення цивілізації увічнює на сторінках книг. Це безцінна історична та духовна інформація, що дісталася нам від предків завдяки саме книгам.

А найграндіозніше джерело, яке пояснює сенс нашого існування та відповідає на всі життєво важливі питання — Біблія — також є книгою.

З ранніх років книга супроводжує нас по життю. У зовсім маленькому віці наші батьки читають нам найперші казки, а ми їх слухаємо, затамувавши подих. У цей момент ми співпереживаємо героям і разом з ними знаходимо вихід з будь-якої ситуації.

Пізніше, коли ми вже навчилися читати самостійно, в нас з’являються свої улюблені твори й книжкові образи, на які хотілося б бути схожими та які ми вважаємо кращим прикладом для наслідування.

Книга — це величезна база знань для людини. Чим більше людина перечитала книг, тим більше в неї знань. Мова йде про книгу в широкому сенсі цього слова — паперові й друковані видання, електронні та аудіокниги — всі вони сприяють вихованню особистості, її духовному зростанню.

Саму книгу можна порівняти з колодязем чистої води. Адже людина не може існувати без води. Вона необхідна їй для їжі, для вгамування спраги та для врожаю.

Так і книга — джерело знань, які необхідні для всебічного розвитку людини.

Дивіться також:

Твір на тему «Книга — наш друг і порадник»

Твір на тему «Роль книги в сучасному житті»

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір «Роль книги в житті людини»

Твір «Книга в сучасному світі»

Твір з української мови на тему «Книга в моєму житті»

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>