Твір «Кожна людина — Пігмаліон свого життя»

загрузка...

З міфу про Пігмаліона відомо, що Пігмаліон був скульптором, який, надихнувшись сном, створив зі слонової кістки прекрасну статую жінки. Подібно Пігмаліону, кожна людина повинна творити й реалізовувати себе. Життя — це творення.

Жодне суспільство не може чекати, доки самі собою розвинуться обдаровані інженери, фермери, будівельники, лікарі, педагоги, вчені. Установка людини на творення, на самореалізацію дасть чудові плоди. Генеруйте цікаві, оригінальні ідеї, втілюйте їх у життя. Не споживання, а саме творення робить людину щасливою. Творити означає будувати, створювати, йти вперед. Людина повинна творити, причому добровільно та із задоволенням. Це формула її душевного здоров’я.

Бог дарував людині свободу вибору. Нехай же це буде творення прекрасного, нового, корисного! Ваша творча енергія здолає всі перепони. Взірцем, еталоном є Пігмаліон.

Хтось знайде справу свого життя, хтось стане реалізовувати себе в різних сферах. Творити, приносити користь людям — ось вища місія людини. Не Обломов, а саме Пігмаліон стане для нас зразком для наслідування, дороговказною зіркою.

Людина сама обирає пріоритетний напрямок прояву своїх якостей, талантів, навичок. Одні спрямовують свою енергію в професійну діяльність, інші — у виховання дітей, а треті прагнуть досягти успіху одразу в кількох проектах. Досягнення результату залежить від ряду факторів, але найважливішою складовою є свобода як умова самореалізації особистості. Можна зробити трохи більше, ніж ви можете, і тоді ваша робота стане подією. Тоді всередині буде гармонія. Дійте!

Друге, що зробив Пігмаліон, це намітив собі важкодосяжну мету та досяг її. За допомогою Афродіти він створив диво. Відомо, що дива у науці хоч іноді, але трапляються, інакше б не було розвитку самої науки.

Кожен з нас — Пігмаліон

Подібно Пігмаліону, кожна людина повинна ставити перед собою високі цілі й шукати способи їх досягнення. Людина живе в суспільстві. У різних людей різні хист та здібності. Використовуючи їх, кожна людина здатна здійснювати творіння вищого рівня, і таким чином робити свій внесок у поліпшення суспільства.

Те, що людина робить для інших, вона, врешті-решт, робить для себе. Вчинки людини, її творіння бумерангом повертаються до неї. Подібно Пігмаліону, ми повинні створювати амбітні проекти. Чим ми гірші за Пігмаліона? Нічим. Ми, так само як і він, будемо прагнути до вищих досягнень у тих галузях, де у нас є здібності. Ми будемо наполегливими, будемо долати труднощі на своєму шляху, будемо креативними, творчими особистостями.

Проживаючи життя, кожна людина вибудовує свою неповторну долю. Людина уподібнюється архітекторові. Навіщо нам бути інерційними й керуватися принципом «куди крива виведе», коли можна створювати шедеври, коли можна стати успішною людиною?!

Отже, кожна людина — Пігмаліон свого життя.

Перегляньте також:

Яке послання до людства містить п’єса «Пігмаліон»?

Чим не сподобалася пані Хігінс ідея «удосконалення» Елізи?

Твір «Експеримент над людиною професора Гіґґінса»

Твір «Кожна людина — Пігмаліон свого життя»

Твір «Народження особистості в п’єсі «Пігмаліон» Б. Шоу»

Чого вчить професора Хігінса Еліза Дулітл?

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>