Твір-розповідь на тему «Комп’ютер у моєму житті»

Комп’ютер — необхідна річ сьогодення

Комп'ютер

Домашнім комп’ютером вже нікого не здивуєш. Ще років п’ятнадцять тому він вважався предметом розкоші, а зараз є обов’язковим атрибутом сучасного життя. З його допомогою можна знайти будь-яку необхідну інформацію, підготувати реферат або доповідь, надрукувати текст, подивитися фільм, послухати музику, а також просто поспілкуватися зі своїми друзями або родичами в одній із соціальних мереж. Комп’ютер став настільки незамінним, що його відсутність, наприклад, у разі несправності, призводить до поганого настрою.

У кожного з членів нашої сім’ї є власний комп’ютер. Завдяки цьому ми ніколи не сваримося за право використання електронного обладнання в особистих цілях.

Важко уявити, як раніше люди жили без комп’ютера. Для мене це так і залишиться загадкою, яку я ніколи не зрозумію і не розгадаю.

Моє прагнення до сучасних технологій можна зрозуміти й пояснити, адже я вчуся в школі, отримую багато нових знань і займаюся самоосвітою за допомогою різних курсів у режимі онлайн. Комп’ютер допомагає мені розібратися з найскладнішими питаннями, знайти вирішення проблем, які час від часу виникають, а також просто відпочити та відволіктися від повсякденних турбот. Ще одна моя слабкість — соціальні мережі. Моє спілкування з друзями та однокласниками проходить в інтернеті на їхніх сторінках, оскільки через постійну зайнятість не вистачає часу для спільних прогулянок на свіжому повітрі.

Хоча мої батьки старші за мене на кілька десятків років, але вони також є істинними комп’ютерними фанатами. Мама приділяє свій вільний час перегляду кулінарних рецептів і порад з рукоділля, а потім радує нас новими ласощами або рукотворними виробами домашнього інтер’єру. Тато, як справжній чоловік, віддає свою перевагу перегляду відео спортивної або автомобільної тематики, а також ігор. Він не ходить на риболовлю через постійну зайнятість на роботі, а ввечері із задоволенням сідає за монітор з віртуальною вудкою.

Велике розмаїття комп’ютерів у магазинах дозволяє вибрати якісний продукт, що підходить для певних цілей. Я віддаю перевагу ноутбукам, адже вони компактні й багатофункціональні, а мої мама й тато — сучасним планшетам. Звісно, таке задоволення дуже дорого коштує, але без нього абсолютно неможливо обійтися!

Подібні твори:

Скільки часу можна проводити за комп’ютером дітям?

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір на тему «Інтернет»

 

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>