Твір-розповідь на тему «Комп’ютер у моєму житті»

Комп’ютер — необхідна річ сьогодення

Комп'ютер

Домашнім комп’ютером вже нікого не здивуєш. Ще років п’ятнадцять тому він вважався предметом розкоші, а зараз є обов’язковим атрибутом сучасного життя. З його допомогою можна знайти будь-яку необхідну інформацію. Можна підготувати реферат або доповідь, надрукувати текст, подивитися фільм, послухати музику. Або просто поспілкуватися зі своїми друзями й родичами в одній із соціальних мереж. Комп’ютер став настільки незамінним, що його відсутність, наприклад, у разі несправності, призводить до поганого настрою.

У кожного з членів нашої сім’ї є власний комп’ютер. Завдяки цьому ми ніколи не сваримося за право використання електронного обладнання в особистих цілях.

Важко уявити, як раніше люди жили без комп’ютера. Для мене це так і залишиться загадкою, яку я ніколи не зрозумію і не розгадаю. Адже в моєму житті роль комп’ютера дуже велика. Це необхідна річ сьогодення.

Роль комп’ютера в моєму житті та житті моєї родини

Моє прагнення до сучасних технологій можна зрозуміти й пояснити. Адже я вчуся в школі, отримую багато нових знань і займаюся самоосвітою за допомогою різних курсів у режимі онлайн. Комп’ютер допомагає мені розібратися з найскладнішими питаннями та знайти вирішення проблем, які час від часу виникають. А ще — просто відпочити та відволіктися від повсякденних турбот.

Мушу визнати: є в мене слабкість — соціальні мережі. Моє спілкування з друзями та однокласниками проходить в інтернеті на їхніх сторінках, оскільки через постійну зайнятість не вистачає часу для спільних прогулянок на свіжому повітрі.

Хоча мої батьки старші за мене на кілька десятків років, але вони також є справжніми комп’ютерними фанатами. Мама приділяє свій вільний час перегляду кулінарних рецептів і порад з рукоділля, а потім радує нас новими ласощами або рукотворними виробами домашнього інтер’єру. Тато, як справжній чоловік, віддає свою перевагу перегляду відео спортивної або автомобільної тематики, а також ігор. Він не ходить на риболовлю через постійну зайнятість на роботі, а ввечері із задоволенням сідає за монітор з віртуальною вудкою.

Велике розмаїття комп’ютерів у магазинах дозволяє вибрати якісний продукт, що підходить для певних цілей. Я віддаю перевагу ноутбукам, адже вони компактні й багатофункціональні, а мої мама й тато — сучасним планшетам. Звісно, таке задоволення дуже дорого коштує, але без нього абсолютно неможливо обійтися!

Отже, в житті нашої родини комп’ютер грає особливу роль. Це засіб самоосвіти, спілкування та проведення дозвілля. Іншими словами, найнеобхідніша річ сьогодення.

Подібні твори:

Скільки часу можна проводити за комп’ютером дітям?

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір на тему «Інтернет»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>