Твір «Краса навколишнього світу»

Захоплення красою навколишнього світу

Захоплення красою навколишнього світу

З покоління в покоління люди замислюються про красу. Її звеличують поети, письменники, композитори та люди, які не мають ніякого відношення до мистецтва. Гарною може бути зовнішність людини, архітектурні споруди, явища природи та багато іншого. Краса навколишнього світу не може не захоплювати. Часто в пошуках дивовижних видів люди відправляються за кордон або ж в інше місто. Ми відвикли знаходити прекрасне прямо у себе перед носом. Наприклад, недалеко від мого будинку є зоопарк, який часто відвідують іноземці та жителі інших міст. Про наш зоопарк знають у всьому світі, адже він є одним з найкращих. Однак я сама була там лише два рази.

Краса живе всюди. Вона може бути в прикрашеній лавці, дитячій саморобці, веселці після дощу та багато в чому іншому. Навіть якщо вийти на прогулянку, можна зустріти чимало красивих будівель, дерев, квітів, споруд. Куди б ми не пішли, нас всюди чекає щось дивовижне й прекрасне. Чудова архітектура, яка пережила війни та таїть в собі дух свого часу. Ви помітили, що коли заходиш до старовинної будівлі, то в повітрі панує якась особлива атмосфера? Як же це здорово, мати можливість побувати в місцях, де раніше жили відомі полководці, меценати, письменники. Як правило, більшість з них відреставровано, але загальна концепція залишається незмінною.

Краса живе всюди

Коли ми говоримо про красу людини, ми мимоволі замислюємося про її зовнішність. Але хіба це найголовніше? Якою б привабливою не була оболонка, без наповнення вона — ніщо. Іноді кажуть: «Краса всередині — краса зовні», — і я з цим твердженням повністю згодна. Адже якщо в особистості чисті думки, вона щира, чесна та готова допомогти іншим, то це буде видно по очах. Духовна краса людини — ось що є найголовнішим у кожному з нас.

Ви коли-небудь помічали, що вам ні з того ні з сього хочеться поїхати до лісу та просто насолодитися тишею і спокоєм могутніх дерев? Можливо, саме так і проявляється потреба в прекрасному. Адже до краси будівель, споруд і людей ми швидко звикаємо, бо бачимо її дуже часто. А ось величність лісу для нас залишається таємницею. Для того щоб прогулятися між дерев, як правило, потрібно виїхати з міста, а це трапляється не дуже часто.

Отже, краса живе всюди, важливо тільки вміти її помічати.

Інші твори:

Твір «Духовна краса людини»

Твір-опис на тему «Краса природи»

Твір на тему «Краса врятує світ»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>