Твір «Красуня Осінь»

загрузка...

Настала Красуня Осінь

Красуня Осінь

Ось і настала Красуня Осінь! Зовсім скоро дерева вкриються золотою ковдрою. Небо буде постійно затягнуто темними хмарами. Сонце майже зовсім не буде гріти…

На деревах листя ще зелене. Воно не міняло своє забарвлення. Але на землі вже лежить і жовте, і помаранчеве, і червоне листячко. Воно опало з дерев з приходом осені. Коли дме вітер, різнокольорове листя кружляє у повітрі, танцюючи від подиху вітерцю. Неймовірно красиве видовище! Дерева ліниво гойдаються під пісні Красуні Осені. Злегка вологе повітря, що передвіщає дощ, заряджене осіннім настроєм.

Але сумувати зовсім не хочеться. Навпаки, я люблю осінь. Мені подобається споглядати чудові осінні пейзажі, милуватися буянням строкатих барв у парку. Красуня Осінь розфарбовує все навколо в мої улюблені кольори. А повітря таке свіже, що хочеться весь час проводити на вулиці, гуляючи та розглядаючи осіннє місто.

У вищенаведеному творі Осінь — живий персонаж, що активно діє, точніше — панує над світом. Не випадково автор пише це слово з великої літери — як ім’я людини. Даний художній засіб має назву уособлення (персоніфікація).

Подібні твори:

Твір «Золота осінь»

Твір-опис на тему «Осінь-чарівниця»

Твір на тему «Чарівна осінь»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>