Твір «Кумедний випадок з мого життя»

Кумедний випадок з мого життя

Як я вирішив стати краще за свого друга

У моєму житті було досить багато веселих і курйозних моментів. Але найбільше мені запам’ятався кумедний випадок, про який я вам зараз розповім.

Я постійно спізнююся і навіть не можу зрозуміти — чому. Так виходить, що я не можу встежити за часом: дуже швидко він йде, коли я кудись поспішаю. І є в мене кращий друг, який ніколи не спізнюється. Він все встигає та має великі успіхи в навчанні та спорті. Моя мама постійно каже, щоб я брав приклад з нього. І ось одного разу я вирішив стати краще за Сашка, хоча б на один день.

Був вечір, я сидів за комп’ютером, але зрозумів, що якщо хочу бути краще за нього, то повинен зробити всі уроки дуже якісно. Мені треба ​​зробити додаткове завдання та встати з ранку раніше, щоб ані на секунду не запізнитися до школи. Я зробив домашнє завдання дуже охайно. Довго перевіряв на наявність помилок і зрозумів, що робота бездоганна. Я завів будильник на годину раніше, ніж звичайно, щоб точно не спізнитися до школи, та ліг спати.

Як я вирушив до школи у вихідний день

Наступного ранку я прокинувся дуже рано. Зробив зарядку, вмився, самостійно приготував сніданок, почистив зуби та вийшов з дому. На вулиці хлопців не було. Я подумав, що це через те, що я вийшов з дому зарано, тож сьогодні вже точно буду в класі найпершим. З посмішкою побіг до класу, але на вулиці не побачив ані вчителів, ані прибиральниці. Я підійшов до воріт школи, але вони були закриті. І наш охоронець спитав мене: «Ти навіщо прийшов до школи, сьогодні ж неділя?»

Після цього кумедного випадку я намагаюся стежити за часом і нікуди не спізнюватися, але все одно часто зі сміхом згадую про нього.

Життя кожної людини наповнено смішними моментами. Хтось може посміятися над собою, а хтось — ні. Деякі люблять посміятися над іншими, але терпіти не можуть глузування над собою.

На мою думку, найважливіше пам’ятати, що не варто до всього ставитися серйозно, все треба робити з гумором.

Подібні твори:

Твір на тему «Цікавий випадок із мого життя»

Твір «Моя пригода»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>