Твір-розповідь на тему «Лижна прогулянка»

Зимова прогулянка на лижах

Лижна прогулянка

Прокинувшись вранці, я відразу зрозумів, що настав прекрасний зимовий день. Його початок я зустрів, побачивши у вікно яскраві сонячні промені. Я підбіг до віконця та подивився на вулицю. Була чудова погода. Невеликий морозець не був суворим і не підганяв людей поспішати по своїх справах. Білий сніг сліпуче блищав на сонці. Я зрозумів, що цей вихідний день принесе мені багато радості, адже попереду зимова прогулянка на лижах.

Сьогодні ми з класом зібралися піти на лижну прогулянку. Я з нетерпінням чекав цього моменту, коли можна буде вже відправитися в подорож. Мама дала мені з собою пакет з харчами. Налила в термос гарячий чайок. Ось уже і час підійшов. Можна було йти. Спочатку ми зустрілися на зупинці, недалеко від будинку. І хвилин двадцять їхали до околиці міста, де можна було вже встати на лижі та пробігтися.

Коли ми вийшли на останній зупинці, то відразу звернули увагу на дивну природу з одного боку дороги. Зупинка ця призначена для садівників, тому що з іншого краю дороги був дачний кооператив. Але ми дивилися у протилежний бік. Влітку там можна побачити річище. Але зараз, здавалося, що це безмежна снігова гладь. А трохи далі височів ліс. Силуети дерев важко було розрізнити. Вони були схожі на засніжених гігантів.

Ми одягли свою екіпіровку та почали обережно спускати до річки. Ось ми вже й безпосередньо в тому місці, де влітку зазвичай сильна течія. Вона й зараз там, напевно, є. Але все це під кригою та величезною масою снігу. Було помітно, що місцеві лижники полюбляють це місце, тому що уздовж річки чітко проступали добре торовані лижні. Але, крім нас, сьогодні нікого не було. Тому ми могли не боятися, що комусь завадимо. Були й гірки, з яких можна було вихором скочуватися. Це теж доставило нам велике задоволення. Але найприємніше було просто дивитися навколо. Яка прекрасна природа ясним сонячним зимовим днем! Ця краса просто заворожувала. Покатавшись трохи, ми вирішили увійти також у лісосмугу. Лижні вже не було, тому доводилося її пробивати. Це дуже нелегко, але враження того варті. В лісі зимовим днем ​​теж все дуже чудово. Тихо й незвично. Можна побачити, як цікаво ліг сніг на різні корчі та валуни. Ми навіть бачили білок, що діставали свої запаси, зроблені влітку. Ніхто не пошкодував, що ми прогулялися також і лісом.

Але ось уже прийшов час збиратися в зворотний шлях. Сонце схилилося до обрію, скоро почне сутеніти. В цю пору року світловий період дуже короткий, тому нам потрібно встигнути завидна вийти до зупинки. Так і сталося. Поки ми їхали в автобусі додому, то весело базікали, ділилися враженнями. Всі залишилися задоволені нашою прогулянкою в чудовий зимовий день.

Подібні твори:

Твір «Прогулянка до зимового лісу»

Розповіді при зиму та твори на тему «Зима»

Твір «Зимовий ліс»

Природа взимку. Міні-твори, речення, 2-3-4-5 класи

Твір «Ліс взимку»

Твір-опис зими

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>