Лист до матері

Син написав лист до матеріЗдрастуй, мамо, мила моя, рідна, кохана!

Я хочу сказати тобі спасибі за те, що ти дала мені життя, мама.

Дякую за тепло, ласку, доброту, турботу. Я пам’ятаю, як ти допомагала мені підніматися, коли я падав, як змащувала зеленкою мої обдерті коліна. Пам’ятаю манну кашу з грудочками, які я був радий тиснути ложкою, смачний чай з малиною, коли я був застуджений. Пам’ятаю і милі рукавиці на гумці, які не спадали з рук навіть в самий розпал гри.

Дякую за вірного чотирилапого друга, якого ти подарувала мені на мій день народження. Так ти вчила мене піклуватися про близьких, захищати й оберігати їх.

Ти вчила мене терпінню, коли нас розлучав дитячий садочок. Ми не бачили один одного цілий день! Я вже тоді терпів розлуку з тобою, мамо.

Дякую за добрий ранок, за теплий вечір. За посмішку, ніжні руки й обійми, за підтримку, за поради. Дякую за твій сміх, яким ти заповнювала весь простір. Дякую за блиск у твоїх очах, коли ти дивилася на мене.

Рідна, ти привчила мене до затишку, починаючи від душевної теплоти й закінчуючи лампочкою на кухні.

Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Чекаю того моменту, коли ти мене обіймеш, а я зможу притулитися до тебе й висловити в цьому всю свою любов. Кожен раз, коли мене запитують, що для мене турбота, любов, щастя, я завжди відповідаю коротко: «Мама!»

Мама, я дуже тебе люблю!

Дивіться також:

Твір на тему «Любов до матері»

Твір на тему «Материнська любов»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

2 Комментария “Лист до матері

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>