Лист до матері

загрузка...

Син написав лист до матері

Нижченаведений лист до матері складено у довільній формі. Він є узагальненим варіантом тексту, який за змістом підійде майже всім — не тільки синові, а й доньці.

Здрастуй, мамо, мила моя, рідна, кохана!

Я хочу сказати тобі спасибі за те, що ти дала мені життя, мама.

Дякую за тепло, ласку, доброту, турботу. Я пам’ятаю, як ти допомагала мені підніматися, коли я падав, як змащувала зеленкою мої обдерті коліна. Пам’ятаю манну кашу з грудочками, які я був радий тиснути ложкою, смачний чай з малиною, коли я був застуджений. Пам’ятаю і милі рукавиці на гумці, які не спадали з рук навіть в самий розпал гри.

Дякую за вірного чотирилапого друга, якого ти подарувала мені на мій день народження. Так ти вчила мене піклуватися про близьких, захищати й оберігати їх.

Ти вчила мене терпінню, коли нас розлучав дитячий садочок. Ми не бачили один одного цілий день! Я вже тоді терпів розлуку з тобою, мамо.

Дякую за добрий ранок, за теплий вечір. За посмішку, ніжні руки й обійми, за підтримку, за поради. Дякую за твій сміх, яким ти заповнювала весь простір. Дякую за блиск у твоїх очах, коли ти дивилася на мене.

Рідна, ти привчила мене до затишку, починаючи від душевної теплоти й закінчуючи лампочкою на кухні.

Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Чекаю того моменту, коли ти мене обіймеш, а я зможу притулитися до тебе й висловити в цьому всю свою любов. Кожен раз, коли мене запитують, що для мене турбота, любов, щастя, я завжди відповідаю коротко: «Мама!»

Мамо, я дуже тебе люблю! Ти в мене — найкраща!

Дивіться також:

Твір на тему «Любов до матері»

Твір на тему «Материнська любов»

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

10 Комментариев “Лист до матері

    • Настя, у майбутньому такий твір буде додано на сайт, але не на цій сторінці, адже тут мова йде про узагальнений лист до матері.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>