Лист до Олеся з оповідання «Дивак» Г. Тютюнника

загрузка...

Дорогий Олесю!

Пише тобі учень 5 класу Назар з міста Одеси. Мені дуже сподобалося оповідання Г. Тютюнника про тебе. Навіть здалося, що ми з тобою знайомі, хоча цього не може бути, адже я живу у XXI столітті. Та справжні людські цінності, такі як доброта, вічні, бо актуальні у будь-які часи. А ти, Олеську, дуже добрий хлопчик, співчутливий і розумний. Я певен, що ми б стали з тобою найкращими друзями!

Я схожий на тебе — не зовні, а за характером. Мої однолітки теж вважають мене трохи дивакуватим. Я спостережливий та пильний до природи, вмію бачити її красу. Щоправда, я живу не в селі, а у місті. Як і ти, я дуже люблю тварин. У нашій квартирі живуть кішка Аліса та собака Найда, яких ми з батьками прихистили, взявши з вулиці, коли вони були ще маленькими.

Чим ще ми з тобою схожі? Я теж відмінно навчаюся у школі. І, що цікаво, моїм улюбленим предметом є малювання, як і в тебе.

Знаєш про що я шкодую, Олесю? Про те, що в мене немає такого справжнього, вірного друга, як ти. Я уявляю, як би ми з тобою товаришували, якщо б жили неподалік один від одного. Ми б дуже весело проводили час разом!

Олесю, якщо тобі випаде така можливість, будь ласка, надай відповідь на мій лист. Я дуже чекатиму!З повагою,

учень 5 класу Назар

Подібні завдання:

Лист Тому Сойєру

Лист своєму улюбленому казковому героєві

Як правильно написати листа другові чи подрузі?

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>