Лист Тому Сойєру

загрузка...

Привіт, Томе! Пише тобі листа хлопчик, на ім’я Назар. Мені десять років. Я живу в Україні, у місті Одесі. Навчаюся в п’ятому класі. В мене, як і в тебе, є брат, точніше, в мене два брати. Молодший брат ще маленький, а зі старшим ми товаришуємо. Він ніколи не ображає мене, тож ми не сваримося.

Томе, я з великою цікавістю прочитав повість Марка Твена про твої пригоди. Особливо мені сподобалося, як тобі вдалося заохотити хлопців фарбувати дев’ятифутовий паркан. Вони навіть були тобі вдячні й дали свої «коштовності»! Я прочитав, що цим вчинком ти відкрив так званий закон, що прозвали твоїм ім’ям — Закон Тома Сойєра. Це свідчить про те, що ти дуже кмітливий і винахідливий. В тебе є чому повчитися!

Ще мені сподобалося, що ти дуже сміливий. Опинившись з Беккі Тетчер у печері й, заблукавши, ти не став панікувати. Ти поводився, як справжній майбутній чоловік. Отже, ти є взірцем мужності для багатьох хлопців!

Прочитавши повість, я переконався, что ти є вірним і щирим другом. Чесність і справедливість для тебе — понад усе. Мені дуже імпонує така життєва позиція. Я маю такі самі моральні принципи, тому хотів би мати друга, схожого на тебе. Як на мене, бути доброю, хорошою людиною — найважливіше.

Сподіваюся, Томе, що колись вчені винайдуть машину часу, тож ми з тобою зможемо побачитися та поспілкуватися. Я вірю, що цей час прийде!

Перегляньте також:

Твір на тему «Том Сойєр — мій улюблений герой»

Характеристика Тома Сойєра, 5 клас

План до твору «Пригоди Тома Сойєра»

Твір-роздум «Том Сойєр і Полліанна: звичайні чи незвичайні діти»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>