Твір-звернення до людей майбутнього

Лист у майбутнє

Лист у майбутнє

Шановні люди з майбутнього! Я пишу цього листа з далекого для вас 2018 року. Мета мого звернення — прохання берегти духовні скарби. Нам, вашим пращурам, не байдужа доля мистецтва. Це те найкраще, що залишиться після нас та перейде у спадок до вас, наших нащадків.

Я сподіваюся, що найближчим часом нашу навчальну програму перероблять. Мені б хотілося, щоб школа заохочувала учнів мислити й мати свою точку зору, а не списувати та підлабузнюватися до вчителів. Я мрію, щоб там було цікаво, а не нудно, щоб нас вчили йти в ногу з часом, а не гарувати.

Повернемося до мистецтва. Я хотів би порадити вам не тільки зберігати картини, книги, скульптури, пам’ятники та інші об’єкти культурної спадщини, але й створювати нові шедеври. Я маю на увазі, передусім, класичні витвори мистецтва, а не сучасні експонати. Якщо мова йде про живопис, віддавайте перевагу пейзажу, натюрморту, портрету, а не зображенню геометричних фігур та інших дивних і незрозумілих об’єктів схематичної умовної форми.

Дорогі наші нащадки, цінуйте справжні життєві цінності! Йдіть стежкою добра та ніколи не сходіть з наміченого шляху. Пам’ятайте, що Земля в нас одна-єдина, і нам жити на цій планеті. Зберігайте цивілізацію та дбайте про наступні покоління!

Подібні твори:

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

Міні-твір «Україна майбутнього»

Твір «Що означає бути сучасною людиною?»

Твір на тему «Сучасне мистецтво»

4 Комментария “Твір-звернення до людей майбутнього

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>