Лист Юлькові Ващуку від Славка Беркути

загрузка...

Перегляньте лист до Юлька Ващука від імені Славка Беркути, у якому останній розповідає про своє ставлення до колишнього товариша. Лист складено за твором Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути».

Юлько! Я не хочу з тобою вітатися, бо знаєш що: погана ти людина! Я це завжди відчував, хоча й спілкувався з тобою. Ти розумний і талановитий, гарно малюєш, відмінно вчишся у школі. Напевно, саме це мене в тобі й приваблювало. А ще я хотів мати друга — справжнього, вірного, щирого. Тобі, напевно, і не потрібен друг. Як ти колись сказав про мене Лілі Теслюк: «Треба ж з кимось спілкуватися!»

Щодо мене, то я багато чого міг би простити своєму другові. Наприклад, необов’язковість, забудькуватість. Пам’ятаєш, як ти обіцяв поїхати до Блакитних печер? Тоді я навіть не образився на тебе.

Вперше я серйозно розчарувався в тобі, коли ти штовхнув у парку сороку з перебитим крилом. Я переконаний, що людину, яка не є прихильною до тварин, не можна вважати доброю.

У нашому з тобою конфлікті, під час якого ти був поранений, я вчинив неправильно та визнаю це. Мені не треба було фехтувати з тобою, адже ти зовсім не вмієш цього робити. Я піддався на твою провокацію, і в цьому полягає моя помилка, моя провина. Та я, на відміну від тебе, Юлько, ніколи не викручувався та нікого не обманював. І тим більше не підставляв.

Ти дуже підло вчинив щодо мене, коли на вимогу працівниці міліції назвався моїм ім’ям і прізвищем. Це ж ти з хлопцями пив у гастрономі, а не я! Та, на щастя, згодом мене виправдали.

Напевно, несправедливо, що твою провину так і не розкрили. Та Бог тобі суддя! Я пізнав твою черству внутрішню сутність, тож більше ніколи в житті не спілкуватимуся з тобою.

Прощавай!

Твій колишній товариш, Славко Беркута

Перегляньте також:

Лист до Славка Беркути з твору Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>