Твір на тему «Любов до матері»

загрузка...

Чому я люблю свою маму?

Любов до матері

Образ мами оспіваний багатьма поетами, а його сила пронизана духом любові, турботи та самопожертви. І це не дивно, адже мама — саме та людина, яка піклуватися про нас, скільки б нам років не було. Саме мама дає нам всі основи, вона прищеплює нам любов до світу, до оточення та до самих себе.

Зв’язок з матір’ю — це щось сакральне, адже він виникає ще до нашого народження. Саме мама, з перших секунд нашої появи, готова віддати життя за наше щастя. Це та людина, яка ніколи не зрадить, вона віддасть останнє, тільки б у її дитини було все. Наповнене любов’ю серце матері прощає часом те, що важко пробачити.

Мама приймає нас такими, якими ми є. І навіть коли нам здається, що вона хоче нас змінити, то це лише прагнення допомогти нам стати краще.

Але часом ми забуваємо, що попри безмежність материнської любові, її душа дуже ранима. Через таку відкриту любов серце мами дуже легко зачепити й образити. Я намагаюся пам’ятати про це та дарувати мамі лише радість.

Чому я люблю маму? Питання, на яке легко і, одночасно з тим, складно дати відповідь. Любов до матері — це природне почуття, яке народжується разом з нами, воно ніби закладено генетично. Ми любимо її просто так, за те, що вона є. І водночас, багато приводів любити її виникає протягом всього нашого життя.

Мама завжди поруч, навіть якщо її з дитиною розділяють сотні кілометрів, адже вона живе в її серці. Просто дзвінок або лист від сина чи дочки можуть повністю перевернути внутрішній світ і наповнити його позитивними барвами.

Мама — це, перш за все, мій вірний друг, адже вона не стане лицемірити й брехати. Їй можна довірити та розповісти абсолютно все. Мама підтримує мене навіть у ті моменти, коли я цього зовсім не чекаю, а найголовніше — вона не засудить. Часом мені здається, ніби вона все розуміє, і це вражає мене.Моя мама є берегинею домашнього вогнища. Вона — найсправжніша жінка в повному розумінні цього слова. Мама завжди готова допомогти та подарувати своє тепло й ніжність кожному, хто потребує цього. Вона — ангел-охоронець нашої сім’ї.

Часом між нами трапляються сварки. На жаль, іноді ми виливаємо накопичений негатив на близьких. Але слідом за розладами завжди настає примирення. У такі моменти по-справжньому усвідомлюєш, наскільки тобі дорога й цінна мама, як потрібна її моральна підтримка. Ось за все це я і люблю свою маму.

Подібні твори:

Твір на тему «Материнська любов»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

Лист до матері

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>