Твір на тему «Людина та ліс»

загрузка...

Людина та ліс

Ліс — це дивовижне царство, наповнене казками, таємницями та загадками. Гуляючи лісом, можна відчути його атмосферу. Найбільше він любить тишу й порядок, тому, приходячи до лісу, потрібно дотримуватися його правил. Адже ми прийшли в гості.

Найчастіше люди ходять в ліс влітку, бо в цю пору там можна добре відпочити, набратися сил і енергії. Крім цього, ліс пригощає нас ягодами, грибами. Він завжди радий прийняти гостей, якщо вони приходять з хорошими намірами.

З давніх часів ліс був годувальником, тому люди з величезною повагою ставилися до нього. На жаль, у наш час не всі розуміють, наскільки важливий ліс, що він дає людям. Люди звикли тільки брати, забуваючи про те, що потрібно ще й віддавати.

Побувши в лісі, відпочивши, важливо подякувати йому. І тоді, коли знову захочеться повернутися, він вже буде зустрічати вас з радістю. Ліс — це живий організм, у якого є власні свідомість, настрій, емоції та почуття. І якщо ми щедро ділимося з ним усім хорошим, то він вдячний нам, і також ділиться з нами цими емоціями. Приходячи до лісу, ми вчимося спілкуватися з природою, гармонізувати себе. Ми відчуваємо нашу єдність з природою, з усією планетою Земля.

Подібні твори:

Твір на тему «Відпочинок і лісі»

Твір «Зимовий ліс»Опис лісу у художньому стилі

Твір-опис на тему «Весняний ліс»

Твір-опис «У літньому лісі»

Твір «Осінній ліс»

Твір на тему «Ліс — наше багатство»

Твір-опис лісу на тему «Ліс у різні пори року»

Твір «За що я люблю ліс?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>