Твір «Люди різних професій не можуть обійтися один від одного»

загрузка...

Якщо ви отримали завдання скласти невеличкий твір з 5-7 речень про людей різних професій, зверніть увагу на нижченаведені тексти. Виконання такого завдання передбачено вправою 138 підручника з української мови для 6 класу під редакцією О. В. Заболотного.

Текст 1

Кожна країна потребує фахівців у різних галузях господарства. Щоб добре працювала економіка, необхідні фінансисти, а сфері будівництва потрібні кваліфіковані будівельники. Трактористи — важливі робітники сільського господарства, а аптекарі — працівники фармацевтичної галузі. Всі ми люди, тож маємо різноманітні потреби. Навіть найкращий музикант не замінить дресирувальника хижих звірів, а сценарист не зможе надати послуги масажиста.

Отже, люди різних професій не можуть обійтися один без одного. Кожна професія є важливою складовою функціонування та відтворення сучасного суспільства.

Текст 2

Люди різних професій не можуть існувати одне без одного. Я вважаю, що всі професії майже однаково важливі. Якщо, наприклад, не існувало б лікарів, ми б померли від хвороб. Програмісти створюють програми, якими ми користуємося. Будівельники споруджують будинки, у яких ми живемо, а водії надають транспортні послуги. За всі товари й послуги ми платимо гроші, а заробляємо їх тим, що працюємо.

Отже, усі професії потрібні, без багатьох з них ми не змогли б жити так, як зараз.

Перегляньте також:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Професії моїх батьків»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>