Твір на тему «Ліс влітку»

загрузка...

Опис лісу влітку

Ліс вліткуЛіс прекрасний у будь-який час року, але особливо влітку. Коли заходиш у нього, то відразу ж змінюється настрій, стає легше дихати. У спекотну погоду відчувається приємна прохолода. В холодний день, навпаки, нагріті стовбури дерев віддають своє тепло.

При вході відразу ж уся увага звертається на дерева. У змішаному лісі можна побачити величні дуби, стрункі сосни та пірамідальні ялини. Дуже гарно виглядають білокорі берези, вони завжди радісно шелестять листячком на вітрі. Під деревами навкруги ростуть чагарники. Всі рослини тягнуться вгору, ближче до світла й сонця.

Ліс влітку дуже багатий різноманітною рослинністю. Всюди висока трава. Особливо приємно знайти сонячну галявину, яка вся в квітах конюшини, ромашки, гвоздики, кашок. Багато квітучих лікарських рослин: звіробій, материнка, деревій. А можна й наштовхнутися на таке місце, де навколо червоніють ягоди суниці. Потрібно тільки не лінуватися, щоб її збирати. У густих заростях зустрічається чорниця.

Опівдні температура повітря стає високою, квітучі трави починають пахнути. Дуже приємно лягти серед цих квітів та вдихати аромати квітів. А ще — дивитися, як по блакитному небу пропливають хмари та вгадувати, на що вони схожі.

Отже, ліс влітку — осередок краси та єднання з природою. Обов’язково відвідайте це зелене царство!

Чим гарний ліс влітку?

Ліс влітку надзвичайно гарний. Він багатий не тільки квітами та ягодами. Після теплого дощику можна пройтися з кошиком і позбирати гриби. Влітку найчастіше зустрічаються підосичники, підберезники, рижики, сироїжки. А на галявинах — лугові опеньки.Літній ліс вже не такий гучний, як весняний. Але все ж спів окремих птахів можна почути. Але найчастіше звуки лісу обумовлені шелестом листя та скрипінням розгойданих гілок дерев. Якщо пощастить, то ближче до вечора можна побачити їжачка, що пробігає по своїх справах, або білку, яка перескакує з однієї гілки на іншу. Біля багатьох дерев підносяться горбики з мурахами. Вони постійно знаходяться в русі.

Краса лісу багато в чому залежить від людей. Тож необхідно берегти рослини, в тому числі дерева, не засмічувати їх сміттям. Якщо піклуватися про чистоту довкілля, тоді кожен, хто відвідав ліс, залишиться задоволеним від цієї прогулянки.

Подібні твори:

Твір «Літній ліс», або «Літо в лісі»

Твір-опис «У літньому лісі»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Твір на тему «Літо в селі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>