Твір на тему «Література в житті людини»

загрузка...

Роль літератури в житті людини

Література в житті людини

З самого дитинства нас супроводжують різні літературні твори: казки, загадки, розповіді, поеми, романи, п’єси тощо. Всі вони відіграють величезну роль у становленні людини. Ще в ранньому віці літературні твори закладають в нас основні моральні принципи й норми. Казки, загадки, притчі та примовки вчать нас цінувати дружбу, робити добро, не кривдити слабких, поважати батьків, обмірковувати свої вчинки. Все це викладено доступною для дітей мовою, тому їм це швидко та легко запам’ятовується.

Саме тому роль літератури й книг, на мою думку, в житті людини величезна. Вони не тільки беруть участь у формуванні людини, але й становлять основну частину морального виховання кожного з нас. За час вивчення шкільної літератури ми не просто дізнаємося про нових авторів, нові твори, нові течії, а й зближуємося з літературою настільки, що вона стає невіддільною нашою частиною.

Книги вчать нас любити своє оточення та дарують нам справжнє людське щастя. Ось чому люди, які читають книги й люблять літературу, можуть відчувати на собі всі принади навколишнього світу: бачити красу природи, любити та бути коханими. До того ж, завдяки літературі поповнюється наш словниковий запас і збагачується духовний світ.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що література дуже важлива в житті людини. Вона впливає на наш світогляд, формує наш внутрішній світ, збагачує рідну мову.

Ми повинні якомога більше читати, любити й поважати книгу, адже без неї наш світ буде сірим та порожнім.

Подібні твори:

Твір на тему «Література в моєму житті»

Твір-роздум «Чому потрібно читати книги?»

Твір «Книга в сучасному світі»

Твір «Роль книги в житті людини»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>