Твір на тему «Літня ніч»

Літня ніч

Напевно, немає жодної людини, якій не подобалося б літо. Як чудово ​​грітися і ніжитися в променях сонця, а потім пробігтися по піску й зануритися в теплу воду! Активний відпочинок вдень та сповнена романтикою літня ніч залишають незабутні враження на цілий рік.

Літо — це, перш за все, ягоди, фрукти, овочі. Різнобарвні галявини з квітами, де пурхають яскраві метелики, дзижчать бджоли та джмелі. Вдень дуже спекотно, тому знаходитися в цей час на галявині чи іншій відкритій місцевості досить важко. Тільки коли дме теплий пестливий вітерець або з настанням сутінків з’являється приємне відчуття прохолоди. Поступово на небі з’являються зірки. Денні комахи змінюються нічними. Вилітають з укриттів нічні метелики, на зміну коників починають скрекотати цвіркуни.

Вночі в хащі дерев можна почути крики сови, що переслідує якогось гризуна. Якщо пощастить, можна побачити кажана або зіткнутися з їжаком, що біжить кудись стежкою. На початку літа нічну тишу порушує спів солов’їв. Вони заливаються трелями, наче змагаються, хто краще заспіває пісню для своєї подружки. У темряві розпускаються нічні квіти, що приваблюють своїм ароматом комах. Це, перш за все, запашний тютюн, матіола та вечірниця.

Літньої ночі дуже приємно дивитися на зірки. Їх особливо добре видно, якщо проводити час за містом, де немає спеціальних освітлювальних лампочок. Можна навіть побачити скупчення зірок: Чумацький шлях, полярну зірку, а також Велику й Малу ведмедиці. Особливо цікаво спостерігати за падінням зірок, при цьому загадувати бажання та вірити, що воно обов’язково збудеться.

Коли настає ніч, ми готуємося до сну, нам хочеться тиші й спокою після насиченого дня. В цей час приємно вийти на подвір’я, погойдатися у гамаку та помріяти, слухаючи ніжну й спокійну музику. Літню ніч не можна порівняти з жодною порою року. Вона чудова, особливо коли небо безхмарне, світить місяць, мерехтять зірки та дме теплий вітерець.

Подібні твори:

Твір на тему «Літній ранок»

Твір на тему «Літній день»

Твір-опис літа в художньому стилі

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>