Твір на тему «Літній відпочинок на природі»

загрузка...

Мій відпочинок на природі влітку

Літній відпочинок на природі

Відпочинок біля ставка

Напевно, немає жодного школяра, який би не чекав настання літніх канікул. Вони найдовші, на вулиці стоїть тепла погода. Тому можна цілий день гуляти, грати з друзями в рухливі ігри, розповідати на лавці цікаві історії, гойдатися на гойдалках. Я хочу розповісти про свій літній відпочинок на природі.

Я завжди чекаю вихідних днів, коли ми з батьками виїжджаємо на природу. Нам подобається бувати біля ставка. Ми зазвичай з сестрою і мамою засмагаємо на сонечку, граємо в м’яч, бадмінтон, а тато ловить рибу. Якщо погода стоїть спекотна, то організуємо плавання або катаємося по ставку на надувному човні.

Мені подобається запливати подалі, на острів, який знаходиться посередині водойми. На нього рідко ступає нога людини. Туди потрапляють ті люди, у кого є човен. Тому дуже цікаво прогулюватися по цьому острівцю, де ростуть великі дерева. Ближче до берега можна знайти жовті красиві водні рослини — латаття. Зазвичай їх я намагаюся сфотографувати, щоб потім показати друзям.

Ми любимо це місце, особливо за те, що поруч зі ставком знаходиться невеликий ялиновий ліс.

Як проходить моє літо

Якщо риба не ловиться, то ми ходимо по гриби. Після дощів там зустрічаються маслюки, рижики та сироїжки. Ялини посаджені рівними рядами, тому дуже зручно проходити між ними та шукати гриби.

Біля ставка розташована відкрита місцевість, яка нагадує луг. Там цвіте безліч красивих квітів: дзвіночків, ромашок, також є конюшина та гвоздики. Лунають приємні звуки співу птахів, що доносяться з лісу й острова. На галявині стрекочуть коники, дзижчать бджоли, джмелі та оси, що пролітають повз нас. Над ставом літають чайки, вони весело кричать, опускаються на воду, хапають на льоту дрібну рибку.

Коли настає погана погода, я намагаюся знаходити для себе розваги вдома. Дивлюся цікаві фільми, читаю книги, які нам казали прочитати за літо, переглядаю барвисті журнали. Дуже часто у вільний час ми з батьками їздимо на дачу. Я їм допомагаю збирати ягоди, доглядати за рослинами. Там мені подобається лити воду з лійки, прополювати бур’яни, рихлити землю мотикою.

Ось так проходить моє літо. Я встигаю як відпочити, так і допомогти батькам. У мене залишається багато різних вражень, якими ділюся зі своїми шкільними друзями.

Подібні твори:

Твір на тему «Літні канікули»

Твір на тему «День літніх канікул»

1 Комментарий “Твір на тему «Літній відпочинок на природі»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>