Твір на тему «Літній день»

Опис мого літнього дня на природі

Літній день

На канікулах кожен літній день проходить цікаво. Особливо приємно в цей час року відпочивати на природі. Ми багато вільного часу проводимо на дачі. Мені подобається прокинутися на зорі. Відразу ж вибігти на вулицю. Помилуватися навколишнім світом, що поволі пробуджується від сну.

Трава й квіти з ранку поки всі мокрі, бо на них випала роса. Комахи вже літають і дзижчать. На розквітлу квітку троянди сіла працьовита бджілка, всюди пурхають метелики. В небі вже літає багато птахів. У заростях малини заспівала вільшанка. По грядках бігають трясогузки. Природа поступово прокидається.

Спочатку я поснідала, потім вирішила піти на озеро. Мені подобається проводити час у води. Я беру з собою покривало, рушник, бутерброди, чай в термосі та м’яч. На озері збирається багато людей. У всіх радісний настрій. Там я зустрічаюся з друзями, чиї дачі знаходяться неподалік від нашої.

Я розстеляю покривало та відразу ж йду купатися. Вода з ранку трохи прохолодна, але до обіду стає дуже теплою. Поплававши, я засмагаю на сонечку, придивляюся до інших людей. На протилежному березі хлопці ловлять рибу. Вони постійно закидають вудки, іноді їм вдається спіймати дрібну рибку.

Ми з друзями граємо з м’ячем у волейбол. Коли втомлюємося, то відразу заходимо у воду, адже коли плаваєш — не відчуваєш такої спеки. Але ось уже наближається вечір. Стає прохолодніше, ми збираємося додому, де на мене чекає смачна вечеря. А ще мені подобається сидіти на ґанку та пити чай, спостерігаючи за всім, що відбувається навколо.

Особливо гарно виглядає небо. Коли сонце сідає за горизонт, воно набуває червонуватого кольору. Відразу ж комах стає менше, але на зміну денним з’являються комарі й нічні метелики. Вони летять на світло та б’ються об лампочку, що висвітлює двір. У сутінках можна побачити кажанів і білих сов, які ведуть нічний спосіб життя. Тиша вечора порушується через спів цвіркунів, які заводять свою нескінченну одноманітну пісню. Коли повністю стемніє, дуже приємно спостерігати за зірками.

Так, поступово, літній день добігає кінця, але я не засмучуюсь, адже попереду ще багато таких прекрасних сонячних днів.

Подібні твори:

Твір на тему «Літні канікули»

Твір на тему «Літо в селі»

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>