Твір на тему «Літній ранок»

Опис ранку влітку

Світанок влітку

Як добре, що літні канікули дають можливість зустріти літній ранок. У місті важко розглянути лінію горизонту, оскільки заважають високі будівлі. Мені дуже подобається зустрічати сонце, а разом з ним ранок. Тому я їду до бабусі в село. Там легше прокидатися вранці, адже бабуся теж встає з першими півнями, щоб подоїти корову Фаїну та відправити її пастися до стада.

Я прокинувся разом з бабусею, коли небо було ще темним. Вибіг на пасовище для корів, перед будинком. Там не було дерев, тому чітко проглядалася лінія горизонту. І став спостерігати чудовий момент настання літнього ранку.

Небо поступово починало біліти, потім з’явилася червона зоря. Нарешті виглянуло червоне сонце, спочатку тільки його половинка. Воно піднімалося дедалі вище й при цьому ставало менше в розмірах. З появою сонця відразу ж заспівали невеликі пташки.

Потім сонце стало яскравим, немов запалена лампочка, направляючи свої промені у різні боки. З його появою став помітним туман, який осів поступово на траву, та вона стала мокрою, як ніби пройшов дощ. Це ранкова роса, її прозорі крапельки стали красиво виблискувати на сонці.

Від мокрої трави я відчув солодкуватий запах конюшини й стиглої суниці. А сонце піднімалося дедалі вище, освітлюючи навколишній світ. Небо стало блакитним з рідкісними білими хмарами.

Нарешті можна було розглянути красу квітучої галявини, на якій я опинився. Вона пожвавилася від дзижчання комах і стрекотіння коників. На квітку ромашки сів дуже гарний метелик. Це павичеве око — дивовижне створіння природи.

Поруч з галявиною був ставок, над ним туман розсіявся. Почулося квакання жаб, десь під вербами хлюпнулась велика риба. Я помітив ондатру, вона несла в зубах траву, швидше за все, в гніздо. Під іншим деревом спала качка з каченятами. Щойно сонце піднялося, вони стали плавати та пірнати в пошуках їжі.

Чим мені подобається літній ранок, так це чистим свіжим повітрям, яке бадьорить і піднімає настрій. Через те, що вдалося зустріти народження нового дня разом з сонцем, відчуваєш себе щасливою людиною.

Подібні твори:

Твір на тему «Початок літа»

Міні-твори на тему «Літо»

Твір-роздум про літо

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір на тему «Світанок»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>