Твір на тему «Літо в таборі»

Мої літні канікули в таборі

Літо в таборі

Нарешті почалися літні канікули. Зазвичай мене батьки відправляли до бабусі в село, щоб поки вони на роботі, я не була вдома одна. Але цього року мені захотілося провести літо в таборі. Він знаходиться недалеко від нашого міста — це дитячий оздоровчий табір «Космонавт».

Всі діти зібралися на автовокзалі, потім нас посадили в автобуси й ми всі разом вирушили до табору. Там нас розподілили по загонах. Я потрапила в третій загін, де зібралися всі мої ровесники.

Табір знаходився в сосновому лісі, тут були обладнані спортивні майданчики, басейн. Повітря свіже й чисте в порівнянні з міським. З нами працювали вожаті Марина й Наталка, вони були студентами педагогічного коледжу, які проходили в таборі практику. Нам всім вони сподобалися. На мою думку, в майбутньому з них вийдуть хороші вчителі.

Як я провів літо в таборі

У таборі весь день був повністю розпланований, там ніколи нудьгувати. Ранок починався із зарядки, яку ми виконували всі разом під веселу музику, потім сніданок. До їдальні ми йшли весело виконуючи загонові пісні. А потім у нас були різні заходи: конкурси, концерти, змагання, такі як «Відкриття табірної зміни», «Подорож у казку», «Кращий танок», багаття на «закриття табору». Вечорами проводилася дискотека. У теплу погоду ми купалися та відпочивали на березі річки, а коли було прохолодно, то відвідували басейн у приміщенні.

Я дуже люблю співати, в школі завжди виступала на святах. У таборі теж стала виконувати свої улюблені пісні. Ми з концертами виїжджали до сусідніх таборів. Тому життя в таборі було захопливим і цікавим. А ще я постійно брала участь у змаганнях з бігу, стрибків у довжину. Із задоволенням грала у волейбол і бадмінтон. Нудьгувати було ніколи. У нас працювали різні гуртки. Я відвідувала сувенірний гурток та заняття гри на синтезаторі.

Нарешті настав кінець табірної зміни. Мені було дуже сумно розлучатися зі своїми новими друзями. Але ми домовилися, що наступного року знову поїдемо до цього табору та обов’язково зустрінемося. Від табору залишилися тільки приємні спогади. Тож я з нетерпінням чекаю, коли знову настануть літні канікули.

Подібні твори:

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір на тему «Відпочинок на морі»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>