Твір на тему «Літо — найкраща пора року»

Літо — найкраща пора року

Нарешті настала найкраща пора року — літо. Я завжди з нетерпінням чекаю на нього. Адже на літніх канікулах немає потреби робити уроки. Хоча, звичайно ж, вчителі задають читати книги, але це можна робити, коли захочеться, сівши в альтанці або на балконі.

Мені подобається милуватися красою природи: зеленим листям, яке весело шелестить на вітрі, яскравими квітковими луками. Приємно влітку вдихати аромат квітучої конюшини, спостерігати за комахами, що перелітають від однієї рослини до іншої, слухати спів солов’я і зозулі.

А ще мені подобається встати рано-вранці, щоб поїхати з батьком на риболовлю. Сісти з вудкою і дивитися, коли сіпнеться поплавець. Якщо пощастить зловити рибку, виникає таке захоплення, що важко передати словами.

Також ми любимо з батьками влаштовувати прогулянку лісом по гриби та ягоди. Це невеликий ялинник, але в ньому дуже багато різних грибів: маслюків, рижиків, сироїжок. Приємно збирати їх та вдихати неповторний аромат хвої. Також у лісі зустрічаються невеликі галявини, де можна поласувати ароматною суницею. Під деревами я збираю шишки, знаходжу красивий мох — все це знадобиться для вироблення виробів з природних матеріалів до школи.

Влітку багато можливостей, як цікаво провести час. Однією з них є зустріч зі своїми друзями. Ми любимо збиратися всі разом, грати в різні активні ігри: волейбол, бадмінтон, футбол. А ще ми їздимо на дачу, де можна вдосталь поласувати полуницею, яблуками, грушами та сливами. Я допомагаю батькам прополювати бур’яни, поливати город. У нас там є ставок, в якому живуть веселі жаби, що влаштовують хорові концерти. Цікаво спостерігати за сімействами диких качок. Вони випливають на середину ставка зі своїми маленькими каченятами, дружно пірнають і весело пищать.

Літні канікули завжди залишає після себе багато приємних вражень. Є що згадувати восени та в холодні зимові дні. Ось чому я вважаю, що літо — найкраща пора року.

Подібні твори:

Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Міні-твори на тему «Літо»

Твір на тему «Чи подобається тобі літо?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>