Твір «Моя майбутня професія — лікар»

Лікар — моя улюблена професія

Моя майбутня професія — лікар

У дитинстві дорослі часто запитують малюків: «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?» І діти радісно відповідають: «Космонавтом!», «Пожежником!», «Актрисою!» Поки ми маленькі, наші мрії та бажання часто змінюються. Дитина потрапляє в цирк, бачить дресувальника в клітці з тиграми — і звичайно ж, відразу хоче бути дресувальником. Вперше летить на літаку — і хоче стати льотчиком. Потрапляє на концерт — і хоче стати співаком або музикантом. Дивиться фільм про війну — «Мамо, я буду військовим

Діти дорослішають, і проблема вибору професії стає все більш актуальною. Учні старших класів ставлять собі ці питання вже усвідомлено. Яку професію обрати? Та так, щоб не помилитися та не розчаруватися у своєму виборі через кілька років? Адже робота повинна не тільки приносити гроші, але й дарувати радість, задоволення від виконаної справи, бути улюбленою протягом усього життя. Крім того, щоб стати справжнім професіоналом, молода людина повинна мати певні схильності до обраної професії.

Професія, яку я обираю для свого майбутнього — лікар. Це одна з найважливіших професій на землі. Тільки завдяки лікарям щодня виживають сотні й тисячі людей. Від правильно підібраного лікування, вчасно поставленого діагнозу або вдало проведеної операції залежить життя людей. Лікарі, наче боги, тримають тендітні людські життя в своїх сильних руках.

Я дуже хочу, щоб моя майбутня робота була корисною для суспільства. Саме тому я обираю одну з найбільш шанованих професій — лікаря.

Чому я хочу стати лікарем?

Лікар — професія, яка є найнеобхіднішою у будь-які часи.

Коли людина народжується, допомагає їй з’явитися на світ лікар-акушер. Він перший, хто візьме новонародженого на руки. Інший лікар зробить грудному малюкові необхідні щеплення, які надалі оберігатимуть життя маленького чоловічка від серйозних хвороб і епідемій. Далі доля дитини залежатиме від умінь і навичок педіатра. Якщо малюк захворіє, лікар завжди допоможе. Людина стає дорослою, і стежити за її здоров’ям починає терапевт. Якщо захворювання серйозне та вимагає хірургічного втручання — на допомогу прийде хірург.

Є безліч докторів-фахівців. ЛОР піклується про органи дихальної системи, ендокринолог — про щитоподібну залозу, офтальмолог — про зір, гастроентеролог відповідає за шлунок, дерматолог — за шкіру, травматолог допоможе в разі випадково отриманої травми.

Я поки не знаю, яку конкретно лікарську спеціалізацію оберу, але точно впевнений — я буду рятувати людські життя. Буду допомагати громадянам нашої країни залишатися здоровими якомога довше. Саме в служінні цій меті я бачу свою життєву місію.

Ось чому я хочу стати лікарем.

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — економіст»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>