Твір на тему «Професія моряк»

Мій вибір — професія моряка

Професія моряк

У початкових класах я ще не був впевнений, що моя майбутня професія — моряк. Тоді я хотів стати лікарем, як моя мама, та приймати хворих у поліклініці.

Погляди на життя й на вибір професії змінюються з віком. Бачачи роботу мами, я зрозумів, що можу не впоратися. Я не впевнений, що зміг би вчасно надати необхідну допомогу хворому, і як потім жити з цим?

У мене в родині тільки мама й бабуся доктора, а ось дідусь і тато — вони морські офіцери. Дідусь свого часу був командиром на протичовновому кораблі. Він служив на Тихоокеанському флоті. Тато вирішив бути спадковим моряком, як і його батько, та після закінчення середньої школи вступив до вищого військового морського училища. Багато що в нашій країні змінюється, але це військове училище працює й досі. Коли я закінчу школу, то теж буду моряком, як мої тато та дід. Я вже твердо вирішив, тож це моє остаточне рішення.

Ми багато розмовляли з татом і дідом, вони мені розповідали про свою службу на морі. Тато після училища все життя служив на Чорноморському флоті. Він дуже багато часу віддавав роботі. Тато йшов, коли ми всі, крім мами, ще спали, а приходив — ми вже спали. Вихідні були рідко. Мама нам з братом завжди казала, що тато не на роботі, а на службі. Він дуже пишається, що став моряком. Напевно, тому і я хочу бути на нього у всьому схожим, адже я його рідний син.

Моряки військово-морського флоту нашої країни завжди стоять на морських кордонах нашої Батьківщини. І ми завжди впевнені, що вони зможуть встати на наш захист, якщо знадобиться.

Нещодавно тато показав мені свій підводний човен, на якому він прослужив багато років, на ньому він не раз ходив у автономне плавання. Це досить великий термін — цілих шість місяців ми його не бачили та ніяких листів від нього не отримували. Коли ми приїхали, то татів друг, дядько Сергій, повів нас з мамою і братом на екскурсію по цій субмарині. Коли тато розповідав, я навіть у думках не міг уявити того, що побачив сам. Це невеликі, але затишні каюти для кожного офіцера, камбуз зі сковорідками й каструлями, адже всі моряки люблять і повинні смачно харчуватися. А коли ми прийшли на капітанський місток, захват просто охопив мене всього з голови до п’ят. Я відчув себе командиром цього величезного човна. Навіть дух захопило!

Отже, тепер я вже точно знаю, ким я буду, коли виросту. Стану моряком!

Інші твори:

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — військовий»

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>