Твір «Моя майбутня професія — програміст»

загрузка...

Програміст — професія моєї мрії

Моя майбутня професія — програміст

Мені чотирнадцять років та попри те, що мені ще довго вчитися в школі, я часто замислююся, ким я хочу бути. Найбільше мені подобається професія програміст. У наш цифровий вік, де вплив комп’ютерів на наше життя стає дедалі більше, така професія, я впевнений, буде хорошим вибором. Тим більше, проводити час за комп’ютером, розбираючись з різними програмами або просто граючи в ігри, я дуже люблю. Моя мрія — навчитися писати програми та ігри для смартфонів. Ще одна моя мрія — створити якийсь популярний сайт, адже, знаючи програмування, я легко зможу це зробити.

Я вже почав вивчати різні мови програмування та навіть почав писати простенькі програми. Але я розумію, що без якісної профільної освіти стати професіоналом у цій галузі складно. Я довго шукав хороший інститут чи університет для вступу за моїм фахом та обрав Політехнічний університет. Він знаходиться в моєму рідному місті Одесі та є одним з провідних освітніх установ, де готують програмістів дуже високого рівня. Його студенти та випускники постійно стають переможцями олімпіад з програмування.

При виборі цієї професії я також враховую те, що програмісти досить багато заробляють. Якщо створити популярний проект або програму, то можна стати мільйонером або навіть мільярдером, як їм став, наприклад, американський програміст Марк Цукерберг, заснувавши соціальну мережу «Фейсбук».

Професія програміст — мій вибір

Мені тринадцять років і я вже визначився з майбутньою професією. Коли виросту, стану успішним програмістом. Я відчуваю, що це моє покликання — поклик моєї душі. Чому я хочу стати саме програмістом, а не, скажімо, лікарем або архітектором? Та тому, що я вже почав вчити програмування, причому роблю це з великим задоволенням. Це те заняття, на яке я готовий витрачати весь свій вільний час.

У будні дні, повертаючись зі школи, я прагну швидше зробити домашнє завдання, щоб скоріше сісти за комп’ютер. Мені цікаво писати код, а потім бачити результат своїх зусиль. Я вивчаю мову програмування JavaScript, мені подобається робота з Canvas. Це такий програмний елемент, який можна використовувати для малювання графіки й створення анімації. Щоб полегшити завдання програміста, розроблений спеціальний фреймворк. Він являє собою програмну платформу, за допомогою якої можна створити інтерактивний фон веб-сторінки. В цілому, JavaScript — перспективна мова програмування, яка є дуже зручною для початківців.

Ідеєю вчити програмування надихнув мене тато, за що я йому дуже вдячний. Уже в три роки у мене з’явився персональний комп’ютер. Але тоді я тільки дивився мультфільми та грав у примітивні ігри. До десяти років я вже вважав себе впевненим користувачем комп’ютера, оскільки освоїв основні офісні програми, в тому числі відомий графічний редактор та його безкоштовний аналог. Тоді тато порадив завантажити в Інтернеті підручник з програмування і почати по ньому займатися. Щоб упевнитися в тому, що пройдений матеріал успішно засвоєний, після закінчення кожного розділу підручника я проходжу тест. Результат тесту показує реальний показник придбаних навичок. Чим ближче до ста відсоткам, тим рівень знань вище. Якщо з першої спроби не вдається досягти максимуму, можна проходити тест повторно.

Я сподіваюся, що моя мрія здійсниться — у майбутньому я стану програмістом.

Чому я хочу стати програмістом?

Наразі на ринку праці спостерігається підвищений попит на програмістів. Водночас, професійних фахівців сфери інформаційних технологій явно недостатньо. Оскільки попит на програмістів значно перевищує пропозицію, роботодавці пропонують їм високі конкурентні заробітні плати. І така тенденція простежується в усіх країнах світу. Висококваліфіковані програмісти дуже цінуються, всі вони по праву вважаються успішними людьми.

В роботі програміста мене приваблює можливість працювати віддалено — не відвідувати офіс роботодавця і не витрачати особистий час на проїзд в транспорті. Адже час — це гроші, тобто обмежений ресурс, який необхідно витрачати економно і з користю. Саме з цієї причини я майже перестав грати в комп’ютерні ігри: шкода витраченого марно часу. Цікавлюся лише новими іграми, та й то з точки зору освоєння майбутньої професії. Адже щоб створювати гри самому, треба бути в курсі всіх останніх тенденцій ринку індустрії комп’ютерних ігор.

Вже через кілька років я планую створити власну комп’ютерну гру. З цією метою вже купив доменне ім’я сайту. Сподіваюся, в перспективі ця ідея буде реалізована, і мій ігровий сайт стане популярним.

У більш віддаленому майбутньому мрію створити програмний продукт, аналогів якому не існує. Мені дуже хотілося б стати новатором у сфері інноваційних технологій і створення комп’ютерних програмно-технічних засобів.

А поки продовжую старанно вчитися…

Чому я обрав професію програміста?

Нещодавно я остаточно визначився з вибором професії. В майбутньому мрію працювати програмістом.

Мої улюблені предмети в школі, які мені знадобляться для опанування професії, це інформатика, математика та фізика. Хоча я і визначився з пріоритетними предметами, не можна нехтувати й іншими дисциплінами. Адже спочатку мені треба буде закінчити школу, а вже потім — університет.

Для оволодіння професією програміста потрібне також добре знання англійської мови. Саме тому я перестав ходити на курси, вважаючи за краще освоювати англійську вдома. Самостійне вивчення дозволяє займатися в інтенсивному режимі, що дозволяє швидше й ефективніше запам’ятовувати новий матеріал. Сподіваюся, до часу закінчення школи ступінь знання мною англійської мови досягне рівня вільного володіння, і я зможу на ньому побіжно висловлюватися на будь-яку тему.

Вільний від занять час я приділяю спорту. Раніше відвідував секцію боксу в спортивній школі, тепер тренуюся вдома. В здоровому тілі здоровий дух. Цей крилатий вислів відбиває незаперечну істину: зберігаючи тіло здоровим, людина зберігає й своє душевне здоров’я. Тому, незалежно від обраної професії, треба не лінуватися виконувати фізичні вправи.

Ми живемо в еру інформаційних технологій. У майбутньому роль Інтернету в нашому житті буде тільки зростати, наближаючи нас до створення віртуальної реальності. Це черговий еволюційний ступінь розвитку людства, яка зовсім скоро змінить світ до невпізнання. Тому вивчення програмування сьогодні — це можливість йти в ногу з часом завтра.

Сподіваюся, я обрав гарну професію, на яку завжди буде великий попит. У ній мене приваблює можливість перебувати на гребені сучасних цифрових технологій, а також необхідність мислити нестандартним способом.

Без сумніву, програміст — професія майбутнього. Я докладу всіх зусиль, щоб її придбати.

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

17 Комментариев “Твір «Моя майбутня професія — програміст»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>