Твір «Майбутнє починається сьогодні»

загрузка...

Майбутнє України

Життя прагне в майбутнє

Говорячи про те, що вона живе сьогоднішнім днем, людина навіть не замислюється, наскільки вона має рацію. Саме сьогодні є днем, коли можливо все. Життя не пов’язане з минулим, воно прагне в майбутнє. І від того, що ми робимо, куди йдемо та що робимо в даний момент, залежить те, ким ми станемо завтра, через день, тиждень, рік. Майбутнє починається сьогодні.

Історія пишеться не вчорашніми вчинками людей, а тим, що вони роблять сьогодні. Кожна мить нашого життя сьогодні займає своє особливе становище в історичних анналах.

Цілком справедливо вважати, що в житті все відбувається саме тоді, коли це потрібно. Про це варто задуматися, адже від того, які рішення людина приймає сьогодні, залежить її завтра. Цілком ймовірно, що завтра ніколи не настане, але це не означає, що сьогодні треба відмовлятися від будь-яких дій.

У цьому плані не варто покладатися на долю. Ті, хто довіряють своє життя набору випадковостей, не розуміють, що свою долю ми будуємо самі. Те, якою буде наша історія, залежить не від нащадків, а від нас.

Отже, все в наших руках!

Живіть сьогодні, але з думкою про завтра

Саме люди, що живуть в цьому часі й місці, творять великі справи, роблять відкриття і помилки, люблять і ненавидять. Все відбувається так, як має статися. Але кожна людина може зупинитися і почати рух заново, продовживши йти обраним шляхом або змінивши напрямок.

Саме сьогодні в небо злітають літаки, в космос відправляються космічні шатли. Сьогодні відбуваються відкриття в різних областях медицини, техніки й технологій. Сьогодні робиться все, щоб завтра, прокинувшись і вставши з ліжка, людина змогла почути, що на планеті перемогли рак і СНІД, в космосі відкрили нову планету й туди вже відправлений корабель, ніхто не голодує, а війни припинилися.

Не слід відкладати свої справи на потім. Скасувавши похід до лікаря сьогодні, завтра можна опинитися на операційному столі. Відмовившись від прогулянки з молодим чоловіком, можна назавжди втратити своє єдине кохання. Те, якими нам бути завтра, вирішується сьогодні. Передбачити, що саме станеться з людиною в майбутньому зі стовідсотковою точністю не можна. Але на підставі вчинених нею дій можна скласти приблизну схему розвитку подій.

Майбутнє починається сьогодні. Отже, живучи сьогоденням, необхідно весь час думати про завтра, відкинувши всі переживання, які були в минулому.

Дивіться також:

Міні-твір «Україна майбутнього»

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>