Твір на тему «Малювання»

Письмовий твір розповідного характеру про виконання автором улюбленої справи в художньому стилі на тему «Малювання»

Складання власного твору на одну з поданих тем передбачено вправою 607 підручника з української мови для 7 класу під редакцією О. В. Заболотного.

Малювання

Моя улюблена справа — малювання

Коли у мене є вільний час і натхнення, я віддаюся своїй улюбленій справі — малюванню. Малюю я на аматорському рівні, оскільки ніколи не відвідував художню школу. Але це заняття приносить мені велике задоволення і неодмінно піднімає настрій. Тож я хочу поділитися з вами своїми міркуваннями та спостереженнями з цього приводу.

Для того щоб намалювати гарну картину, треба мати певні здібності. Звісно, це є необхідністю, якщо мова йде про створення справжнього шедевра. Але художній талант не обов’язково має бути з самого дитинства. Його можна розвинути, якщо цікавитися техніками малювання та намагатися їх освоїти. Таким чином, в цій справі дуже важлива постійна практика. Малювати треба часто й багато.

Перед створенням картини дуже важливо продумати її сюжет. Я зараз розповім про найпримітивнішу техніку малювання, що не передбачає проклеювання і ґрунтування полотна для живопису. Отже, беремо простий олівець і робимо начерк майбутнього шедевра. Далі готуємо необхідні для роботи матеріали. Зазвичай це фарби, а для простих малюнків — олівці або фломастери. Потім наводимо контури та приступаємо до розмальовування картини. При розфарбовуванні діяти треба дуже охайно, щоб не зіпсувати роботу. В цьому допоможе використання пензликів різної товщини. Аби не вийти за встановлені контури, після кожного мазка дамо фарбі добре підсохнути.Що ж, на цьому все. Наш малюнок готовий!

Інші твори:

Твір «Моє хобі»

Твір на тему «Рукоділля»

Короткий рецепт борщу

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>