Твір на тему «Професія математик»

загрузка...

Чому я хочу стати математиком?

Кожна людина повинна вибрати собі професію, яку треба буде здобути. При цьому слід враховувати актуальність цієї спеціальності в майбутньому, свій творчий хист. Я цей вибір вже зробив. Моя майбутня професія — математик.

Деякі знайомі, коли дізнаються про мій вибір професії, дивуються. Чому я хочу стати математиком? По-перше, це єдина професія, яка залишиться актуальною і через десять, і через сто років. Ні про одну іншу роботу такого сказати не можна. Чи то спортсмени, вчителі або лікарі, їх можна буде замінити роботами. Їхні обов’язки в недалекому майбутньому стане можливим повністю описати математично й на підставі цього написати програму для комп’ютера. А такі спеціальності, як лінгвістика, філософія та багато інших і так є її частиною. Адже хто, як не математики, знають, як описати світ, або як створити зрозумілу кожному мову — з чіткою орфографією та системою знаків.

По-друге, в цій науці немає подвійності. Мова йде про неможливість про одне й те ж явище висловити різних думок.

Чим мені подобається професія математик?

У математиці твердження може бути або хибним, або правдивим. Є тільки чорне й біле, ніяких відтінків. Це явище склалося тому, що вся математика побудована на наборі аксіом, з яких виводяться різні правила. Завдяки цьому дана наука кристально чиста, в ній немає суперечок навколо методу вилучення кореня або розкриття формул.

Навіть у найближчої до математики науці — фізиці — існує величезна кількість суперечностей, а формули виводяться на підставі експериментів, у яких, як правило, присутня похибка. Саме тому, здавалося б, відкрита двісті років тому фізична закономірність може виявитися помилковою. Доведена ж теорема в алгебрі чи геометрії істинна, її неможливо спростувати. Саме тому з математиками ніхто не сперечається, їхні думки поважають вчені всього світу.

Виходячи з перерахованих вище переваг, я вирішив, що в майбутньому обов’язково опаную професію математика. Це найнеобхідніша й одна з найскладніших спеціальностей.

Подібні твори:

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>