Твір на тему «Материнська любов»

загрузка...

Материнська любов — найсвятіша

Материнська любов

Материнська любов часто є основною темою літературних творів, адже це почуття є одним з найсильніших і багатогранних. Літераторами описується як сліпа материнська любов, яка не знає логіки та існує незалежно від обставин, так і любов аристократки, що межує з холодністю. Дуже часто в останньому випадку героїня не знає, як передати дитині свою любов, однак це почуття так чи інакше цвіте в її серце з кожним днем.

Одним з найсильніших, на мій погляд, творів, є повість Володимира Короленка «Сліпий музикант». Мати Петруся усіма силами намагається захистити свого сина від небезпеки, створити йому штучні умови добробуту та максимальний комфорт. Жінка боїться, що реальність травмує її улюбленого сина, проте пізніше вона все ж зуміла набратися сміливості, для того щоб відпустити дитину в реальний світ, який допоможе їй зміцніти, набратися досвіду, прозріти душею та знайти свій життєвий шлях.

Таке глибоке й світле почуття, як материнська любов, не може залишити байдужим жодного поета чи письменника. Такі твори вселяють повагу та почуття обов’язку до своїх матерів, які люблять нас тільки за те, що ми є, не вимагаючи віддачі.

Мама створена з добра й любові, терпіння та великої мудрості. ЇЇ золоті руки можуть виконати будь-яку роботу. Їй любов жертовна, адже заради своєї дитини вона здатна на все, навіть віддати життя. Ось чому кажуть, що материнська любов — найсвятіша.

Материнська любов — найсильніша

Чи є в світі чиста, безкорислива любов, яка існує всупереч обставинам і, часом, навіть здоровому глузду? Звісно, так! І це ніжна прихильність матері до своєї дитини.

Доведено, що материнська любов — найсильніша, перевершуючи за глибиною навіть кохання між чоловіком та жінкою. Таке відчуття випробовує кожна жінка, у якої є син чи дочка, а можливо, навіть кілька дітей. Здається, воно абсолютно природно для людини, тому що закладено в нього самою матінкою-природою.

Любляча мати завжди намагається захистити свою дитину й вберегти її від біди. Вона піклується про неї, виховує та навчає всього, що знає про життя сама. Таким чином, дитина як би стає її продовженням, і в дитячі роки існує з нею, немов одне ціле.

Материнська любов найсильніша ще й тому, що не слабшає з часом. Коли діти виростають, матері, як і раніше, з тієї ж ніжністю в погляді дивляться на них.Дорослим синам і дочкам деколи складно буває зрозуміти переживання своїх мам. Їм не ясно, чому ті весь час хвилюються про їхнє здоров’я і дають поради з приводу того, як варто жити й будувати сімейні стосунки. Часом така турбота викликає у зовсім самостійних вже людей почуття роздратування, і вони зляться на докучливих батьків.

Але для люблячої матері дитина залишається дитиною в будь-якому віці. Попри те, що вона відштовхує її, намагаючись обмежити допуск до свого особистого простору, мати не злиться і не ображається на неї. Вона готова прийняти будь-яку поведінку свого сина чи доньки, тому що це її син, її дочка, і немає для неї в цілому світі людини рідніше й ближче.

Подібні твори:

Твір на тему «Любов до матері»

Твори на тему «Моя мама — найкраща»

Твір-опис зовнішності мами на тему «Портрет моєї матусі»

Лист до матері

Твір про слово «мама»

Твір на тему «День народження моєї мами»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>