Твір «Моя майбутня професія — медична сестра»

загрузка...

Професія медсестра — мій вибір

Моя майбутня професія — медсестра

У світі не існує неважливих професій. Кожна корисна праця приносить якийсь результат. Для мене однією з найбільш значущих є саме ремесло медика. Лікар, медсестра — це ті благородні люди, які допомагають іншим. Часом саме від їхніх компетентних дій залежить здоров’я або навіть життя.

Беручи все це до уваги, я хочу зробити найважливіший вибір у своєму житті — вибір свого покликання в цьому світі. Так чи інакше, кожен з нас в якийсь проміжок життя вирішує для себе, як він хоче провести своє життя, чим бажає займатися. Особливо явним це питання стає при закінченні школи. Саме в цей час ми починаємо міркувати на тему своєї майбутньої професії.

Я, як і мої однолітки, зараз постала перед вибором подальшого життєвого шляху. Ким я хочу бути? Відповідь прийшла до мене не відразу. Тривалий час розмірковуючи та приводячи для себе певні приклади, я все ж вирішила, що хочу бути медсестрою.

Чому я хочу стати медсестрою?

Провідним фактором мого вибору стало бажання допомагати людям. На мій погляд, не тільки лікар, а й медсестра є важливою професією — однією з найгуманніших у світі.

Часом тим людям, які потрапляють до лікарні, може не вистачати уваги та турботи. Саме цим, у вільний від основної роботи час, займається медична сестра. Крім цього, щодня на вулицях міста вмирають люди. Маючи певні знання, я могла б врятувати бодай одну людину. Наприклад, у якогось дідка може статися серцевий напад, і мої пізнання в цій сфері дадуть можливість допомогти йому. Для мене дуже важливо, щоб мої навички та знання мали пряме практичне застосування як на роботі, так і в звичайному житті.

На мій погляд, професія медсестри досить значуща та корисна. Вона цінна як для загального блага, так і для внутрішньосімейного добробуту. Я маю на увазі, що така професія буде в нагоді для моєї майбутньої сім’ї. Я завжди знатиму, як допомогти близьким при різних захворюваннях. Дуже важливо вміти правильно вибрати лікування саме на ранніх стадіях захворювань, в чому допоможе мій професійний досвід.

Крім того, я володію усіма необхідними рисами характеру, які важливі для медичного працівника. Адже медсестра повинна бути співчутливою, уважною, доброю та ввічливою. Але, крім цього, вона повинна бути морально стійкою. На жаль, не завжди та не всі хвороби виліковні, тож там, де є народження, трапляється і смерть.

Отже, моя майбутня професія — медсестра. Якщо мені вдасться здійснити цю мрію, то хотілося б бути шанованим співробітником. З такою професією я завжди буду впевнена, що живу не просто так, а роблю максимум корисних справ для нашого суспільства.

Подібні твори:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

Твір «Моя майбутня професія — ветеринар»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>