Твір «Мелодії осіннього лісу»

Мелодії осіннього лісу

Мелодії осіннього лісу

Здається, що ліс, готуючись до зими, завмирає. Але це не так. Якщо прислухатися, можна вловити деякі звуки. Це мелодії осіннього лісу. Передусім, хруст ламких гілок. Те, напевно, якийсь великий звір шукає собі місце для відпочинку. А ось заверещав якийсь невидимий птах, сполоханий мисливцем. Десь вдалині заохала сова.

Мелодії лісу ніжні та зворушливі для будь-кого, хто забреде до осіннього лісу. Особливо привабливий восени звук осіннього дощу. Спочатку невеликий, ледь відчутний. А потім злива все сильніше стукає по різнобарвному листю, що ще залишилося на деревах. І знову все затихає, залишаючи після себе прозорі краплі на мокрих гілках і жовтій, прим’ятій траві.

Щоб не казали, а осінь завжди гарна та ніжна в суворій чарівності лісу. Потрібно тільки побачити красу цієї похмурої або, навпаки, сонячної погоди, відчути її особливий запах. А головне — почути ці неповторні мелодії. І тоді це відчуття збережеться до наступної осінньої пори.

Цей текст також підійде до твору «Звуки осіннього лісу».

Подібні твори:

Твір «Осінній ліс»

Твір «Барви осіннього лісу»

Твір-опис на тему «Про що шумить осінній ліс?»

Твір «Прогулянка осіннім лісом»

Твір на тему «Подорож до осіннього лісу»

Твір-розповідь на тему «Екскурсія в ліс»

Твір «Осіння мелодія»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>