Твір на тему «Чи можна обійтися без соціальних мереж?»

загрузка...

Питання про те, чи можна обійтися без соціальних мереж, є риторичним. Відповідь на нього залежить від кожної окремої людини. Я ні в якому разі не агітую відмовитися від соціальних мереж. Я просто хочу показати, що вони не відіграють важливої ​​ролі в житті людини.

Чи можна обійтися без соціальних мереж?

Задамо собі просте запитання: навіщо люди користуються соціальними мережами? Відповідь викликає ще одне питання: а чи потрібні вони саме для цього?

Спілкування з друзями

Для спілкування з друзями потрібні, в першу чергу, мова, міміка, зоровий контакт, жести. У другу чергу можна використовувати телефон або скайп, де спілкування — хоча б з голосовими інтонаціями. Отже, щоб спілкуватися з друзями, можна обійтися без соціальних мереж.

Контактування з тими, хто далеко

Повертаємося до попереднього пункту: той же скайп дозволяє без проблем спілкуватися з тими, хто знаходиться в іншому місті або по той бік океану. Тому робити це саме у соціальних мережах немає потреби.

Пошук інформації

І знов відповідь негативна. Здебільшого інформація з соціальних мереж — це сміття. До того ж, використання пошукових систем — це занадто вже важка справа. Хіба можна вважати цінною інформацією, скільки відміток «подобається» зібрала відредагована світлина сусідки?

Прослуховування музикиСлухати музику навчилися задовго до того, як винайшли соціальні мережі. Не подумайте, я не закликаю закинути магнітофон на плече. Але чому б не завантажити улюблені треки в той же смартфон, від якого так важко відірватися? У цій дії є ще одна перевага — незалежність від інтернет-з’єднання.

Відпочинок

Хіба можна перебування в соціальних мережах назвати відпочинком? Це вантажить мозок набагато сильніше, ніж робота. Інформації багато, сприймається вона швидко, от тільки не осмислюється.

Таким чином, без соціальних мереж цілком можна обійтися: спілкуватися з друзями особисто або шляхом дзвінків через месенджери, завантажувати музику в телефон, а всю іншу інформацію шукати просто в інтернеті. Пам’ятайте, інтернет і соціальні мережі не є тотожними поняттями.

Подібні твори:

Твір «Чи може інтернет замінити живе спілкування?»

Твір «Плюси й мінуси інтернету»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>