Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

загрузка...

Моя Батьківщина — УкраїнаУкраїна — наша рідна Батьківщина

Напевно, кожна людина замислювалася над своїм ставленням до Батьківщини. Я маю на увазі не місце, в якому кожен з нас народився, а саме велику Батьківщину — всю Україну, єдину й неподільну. Останнім часом я спостерігаю все менше й менше людей, які могли б з упевненістю сказати, що люблять її беззастережно, щоб не відбулося. Найчастіше можна почути невпевнену відповідь: «Начебто…».

Що з нами сталося? Я розумію, що тут багато чого може не подобатися. Може пригнічувати, не давати зітхнути вільно на повні груди. Але, прошу вас, відкрийте очі й подивіться, в якій красивій країні ми з вами живемо! Вийдіть зі своїх квартир, офісів, зі своїх величезних мегаполісів! Помандруйте трохи по країні! Більшість з вас навіть не уявляє, як тут гарно!

Емоції переповнюють, коли спускаєшся в Оптимістичну печеру на Тернопільщині чи у Тунель кохання на Волині. Або дивишся на струмені води водоспаду Шипіт, що зриваються з чотирнадцятиметрової висоти. Якщо хочеться спокійних вражень, можна поїхати до Дністровського каньйону чи в урочище «Кам’яні Могили» на Донеччині. Або відвідати найвидатніші озера природного походження України, що вражають своєю красою — Світязь та Синевир. Там так приємно вдихнути на повні груди чистого повітря!

Унікальні місця України, що вражають масштабами та красою, можна перераховувати довго. Її чарівна природа України вражає своїми краєвидами, ландшафтами та рослинністю.

Мініатюра «Моя Батьківщина — Україна»

Моя Батьківщина — вродлива країна. Але її треба любити не за пам’ятки природи, культури чи мистецтва. Як і будь-яка інша країна, Україна гідна поваги й любові просто за те, що це є наша рідна земля.

Наша Батьківщина — це наш спільний дім, а не любити свій будинок — це блюзнірство. Той факт, що в нас є Батьківщина, місце, де нас люблять та на нас чекають, вже робить нас щасливими.

Я впевнена, що саме ми, прості люди, робимо цей світ прекраснішим і добрішим. Ми повинні жити в мирі й злагоді, адже Батьківщина в нас одна — Україна.

Моя рідна Батьківщина

Напевно, кожна людина в своєму житті хоч раз замислювався, що означає для неї слово «Батьківщина» і що означає любити її. Я, наприклад, відразу уявляю своє рідне село, де народилася і живу. Це мій улюблений дворик з гойдалками, які для мене зробив тато, та клумбами, де ми з мамою вирощуємо квіти. Це квітучі горобина та яблуні в нашому дворі. Я згадую сонячне літо, канікули, коли прокидаєшся під спів півня за вікном і запах оладків, які мені пече на сніданок мама. Без наших сусідів я теж не уявляю свою малу батьківщину. А ще це моя школа, мої друзі й футбольна поляна за будинком.

Коли я закінчу школу, можливо, мені доведеться покинути отчий будинок. Але я знаю, що до своїх улюблених батьків я зможу повернутися завжди, як в лиху годину, так і в радісну. Нехай вони живуть довго-довго!

Любов до малої батьківщини зароджується в серці кожної людини ще в ранньому дитинстві й живе з ним протягом усього її життя. Я люблю своє село й дуже переймаюся, що молодь їде з нього в пошуках кращого життя, а старі люди поступово вмирають. Від цього стає дуже сумно.

Міні-твір «Україна — моя Батьківщина»

У кожного з нас є Батьківщина-країна, яка одна на всіх. Це наша прекрасна Україна. Я вважаю, що любов до Батьківщини, до України, неусвідомлено завжди живе в серці кожного з нас. І проявляється вона і в гірку, і в радісну для країни годину.

Багато випробувань випало на долю нашої рідної України. Але завдяки патріотизму та відданості нашого народу, я впевнена, всі негаразди залишаться позаду. Не дарма ж в нашому гімні є такі прекрасні слова: «Ще на Нашій Україні доленька доспіє».

Любити Батьківщину — це означає не просто мовчки милуватися її багатствами та красою. Щоб стати справжнім громадянином своєї країни, треба вивчати її історію, знати й любити рідну мову, з повагою ставитися до державних символів країни, дотримуватися її законів. А ще це означає, що кожен з нас повинен робити для своєї країни щось корисне. Ми поки ще школярі, але в наших силах добре вчитися, отримати в майбутньому потрібну для народу професію, створити сім’ю, народити дітей і виховати їх чесними та порядними людьми. Крім того, ми, діти, можемо вже зараз дбати про екологію — не кидати сміття, дотримуватися протипожежної безпеки, берегти чисту воду. А ще ми можемо допомагати всім тим, хто слабший, кому погано та потрібна допомога.

Дивіться також:

Твір на тему «Батьківщина»

Твір про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Рідний край»

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

8 Комментариев “Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>