Твір «Моя майбутня професія — водій»

Чому я обрав професію водій автотранспортних засобів?

Моя майбутня професія — водійУ нашому світі існує велика кількість різноманітних професій: електрик, тесля, учитель, лікар та інші. Не менш важлива професія водія автотранспортних засобів. Нещодавно я остаточно вирішив, ким стану після закінчення школи: моя майбутня професія — водій автомобіля, тобто шофер.

Чим я можу аргументувати свій вибір? По-перше, актуальністю професії, її популярністю на ринку праці. По-друге, мені дуже подобається керувати автомобілем. Завдяки батькові я навчився цього ще в чотирнадцять років, але, зрозуміло, самостійно їздити за кермом до повноліття не можу.

Сьогодні робота шофера набагато простіше, ніж у минулому. Раніше завдань у водія було набагато більше. Заводити машину треба було зовні, а не всередині, як зараз. Доводилося бігати від однієї сторони машини до іншої: то злити зайвий бензин, то смикати вигнуту ручку стартера, то відкрити подачу бензину. І це тільки третя частина роботи. А на ніч доводилося знову зливати бензин, оскільки тоді не могли позбутися від підтікання палива.

Таким чином, кожна людина, так чи інакше, пов’язана з професією водія. Хтось має при собі особистого водія, хтось їм і є. У когось друзі або знайомі працюють в таксопарках або займаються приватним візництвом. І всюди важливий професійний досвід і вміння приймати вчасно правильні рішення.

Чому в майбутньому я хочу стати водієм?

Нещодавно я визначився зі своїм майбутнім — хочу стати водієм автомобіля.

У наш час слово «водій» стало означати не тільки професію. Раніше автомобіль могли дозволити собі не всі навіть відомі люди, що вже казати про простих робітників. Тому вони користувалися послугами людей, які спеціалізувалися на приватних перевезеннях, або ходили пішки. Зараз же, завдяки автоматизації виробництва автомобілів і численним кредитам, майже кожна людина може дозволити собі автомобіль. А деякі — два та більше.

Таким чином, водій — тепер не просто професія, а спосіб життя. Тому так багато дорожньо-транспортних пригод відбувається на дорогах усього світу щодня. Люди стали навіть замислюватися про заміну водія на робота, щоб виключити людський фактор під час небезпечних ситуацій на дорозі.

У будь-якому випадку, як далеко б не зайшов прогрес, які б машини не винайшли для переміщення, завжди знайдуться ті люди, які будуть ними керувати. І навіть якщо назва професії «водій» зміниться, то сенс її залишиться незмінним. І це головне.

Якщо буде потрібно, я, звісно, готовий навчатися чогось нового. Отже, я завжди буду при улюбленій роботі.

Сподіваюся, я зробив правильний вибір, вирішивши у майбутньому стати водієм.

Дивіться також:

Твір «Ким бути?»

Твір на тему «Вибір професії»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — будівельник»

Твір на тему «Моя майбутня професія — військовий»

1 Комментарий “Твір «Моя майбутня професія — водій»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>