Твір на тему «Моя майбутня професія — економіст»

Мій вибір — професія економіст

Моя майбутня професія — економістНещодавно я визначилася з майбутньою професією — хочу стати економістом. А зараз я хочу поділитися своїми думками з приводу подальшої роботи та працевлаштування.

Професія — це певна спеціальність, яку вибирає людина в певний момент життя. Важливо зробити правильний вибір, адже помилкове рішення цього питання може зіпсувати все подальше життя. Отже, не лише професійна реалізованість, але й рівень задоволення життям залежить від вибору професії. Ось чому, перед тим як прийняти доленосне рішення, потрібно ретельно обміркувати різні варіанти.

Яку саме роль відіграє професія? По-перше, вона впливає на місце майбутньої роботи. Працювати потрібно буде довго, багато років, тому, щоб щоденні походи були не в тягар, місце роботи має бути не дуже далеким. По-друге, треба обирати професію за покликанням. Принаймні, з тією сфери, яка тебе цікавить.

Щоб вибір був правильний і найбільш легкий, важливо брати до уваги різні аспекти реального життя. Для прийняття конкретного рішення я переглянула безліч різних книг, порадилася з батьками, зайшла на інтернет-сайти та перевірила актуальність і популярність обраної професії.

Вирішивши стати економістом, я можу пояснити та аргументувати свій вибір. По-перше, економіст — професія, яка займає важливе місце в сучасному суспільстві, а значить, ніколи не зникне та я буду потрібним фахівцем. По-друге, економіст — це звучить гордо. Мода та привілейованість професії теж займає важливе місце в сучасному світі. По-третє, робота економіста добре оплачується, що для мене має аж ніяк не останнє значення. І наостанок, мій профіль навчення у школі — математика. Мені завжди було набагато легше вирішити кілька рівнянь, ніж скласти один твір. Цікаво вираховувати різні алгоритми й рівняння, тому я із задоволенням кожного дня займатимуся цим на роботі. Як на мене, економіст — спеціальність, за допомогою якої я зможу реалізувати свої інтереси та здібності.

Отже, після закінчення школи я планую вступати до економічного вишу. Сподіваюся на успішне закінчення навчання та вдале подальше працевлаштування за професією.

Дивіться подібні твори:

Твір на тему «Вибір професії»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Моя майбутня професія — бухгалтер»

Твір на тему «Моя майбутня професія — вчитель»

Твір «Моя майбутня професія — суднобудівник»

Твір «Моя майбутня професія — будівельник»

Твір «Моя майбутня професія — військовий»

Твір «Моя майбутня професія — водій»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>