Твір «Моя мрія»

загрузка...

Про що я мрію?

Моя мрія — Діснейленд

Кожна людина має право на мрію. І, швидше за все, кожен її має, часто навіть не одну. Так і у мене є бажання, яке я загадую на Новий рік, коли б’ють куранти, та коли задував свічки у свято Дня народження.

Мрія — це можливість йти вперед, це така нематеріальна річ, яка дозволяє ставити цілі та дає стимул досягати їх. Моєю стимулювальною мрією є відвідування Діснейленду. Знаю, така мрія існує у кожної п’ятої дитини у світі. Але для мене вона особлива, адже я планую її досягти без будь-якої батьківської матеріальної підтримки. Чому я так мрію туди потрапити та що збираюся для цього зробити? Зараз розповім.

Діснейленд — один з найбільших розважальних парків світу. Щороку його відвідують мільйони людей. І це не просто так. Атракціони парку присвячені найвідомішим фільмам і мультфільмам студії «Дісней». Там можна познайомитися з улюбленими героями, взяти участь у постановках і придбати безліч пам’ятних сувенірів. Спогади про подорож до далекої Америки в штат Орландо запам’ятається на все життя завдяки Діснейленду.

Щоб зробити таку поїздку, потрібно мати багато грошей. Найдорожче — це ціна за переліт і розваги в самому парку. Мої батьки, на жаль, не зможуть виконати мою мрію, хоча й дуже б хотіли. Тож я планую з’їздити туди на самостійно зароблені кошти. Коли мені виповниться чотирнадцять років, і я отримаю паспорт, з’явиться можливість влаштуватися на підробіток. Саме тоді я планую складати отримані кошти, що допоможуть мені здійснити свою мрію.

Мріяти, звичайно, ніхто не забороняє. Можливо, я стану дорослим, і пріоритети в житті зміняться. Тоді гроші будуть потрібні для іншого, і я не виконаю свою мрію. Але найголовніше, що вона є! Адже якщо людина вміє мріяти, значить, вона живе.

Про що моя мрія?

Я часто замислююся, що таке мрія. Мені здається, що це щось дуже світле й тепле. У багатьох людей є мрії. Хтось мріє про відпочинок десь за кордоном, а комусь достатньо просто виїхати на кілька кілометрів за місто. На мою думку, мрії бувають великі та маленькі. Хтось мріє створити величезну міжнародну компанію, а хтось хоче скоріше побачити кохану людину. Адже у кожного з нас є своя найзаповітніша мрія.

Особисто мені важко зараз сказати, про що я мрію. Але я точно знаю, що не хочу сидіти на одному місці, в одному місті. Мені хочеться подорожувати світом, нашою країною. Хочеться побачити красу природи, що нас оточує. Побачити рідкісні види тварин, які зараз перебувають під державним захистом. Наприклад, мені дуже подобається спостерігати за білими тиграми, вони дуже рідкісні. Одного разу я десь чув, що такий тигр народжується з частотою один до десяти тисяч з нормальним забарвленням.

Ще я б хотів одного разу побачити країну під назвою Ісландія. Вона складається з лави місцевого вулкана, що остигнула. Там є повністю чорний пляж. Він складається з вулканічної породи, що розкришилася. Також є велика кількість гейзерів і навіть своя тепла лагуна. Вона зазвичай привертає велику кількість туристів.

На закінчення хочеться сказати, що у кожного повинна бути своя мрія. І кожна людина повинна прагнути реалізувати її. Хтось стане волонтером і буде допомагати як людям, так і тваринам. А хтось буде великим бізнесменом і також допомагати людям, роблячи для них якісні та не дуже дорогі продукти.

Якщо у людини немає будь-якої мрії, і вона просто проживає день за днем, то особисто я б задумався: навіщо? Адже це ж нецікаво так проживати своє життя.

Інші твори:

Твір «Подорож моєї мрії»

Твір «Як я мрію провести літні канікули?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>