Твір «Моя сім’я — найбільший скарб»

загрузка...

Найголовніше в житті — сім’я

Моя сім'я — найбільший скарб

Сім’я — найголовніше в житті. Моя сім’я — це мама, тато та я. Ще у нас є собака породи хаскі. Її звуть Грета. Ми вважаємо її членом сім’ї. Іноді я жартую, кажучи, що наша сім’я складається з чотирьох осіб.

Мама у нас не працює, але вона займається хатніми справами. Іноді вона втомлюється більше тата. Я намагаюся допомагати їй: мию посуд, поливаю квіти, підмітаю сміття у квартирі. Вона дуже цінує мою допомогу. Мама вміє дуже смачно готувати, особливо добре їй даються різні запіканки. Також вона готує неймовірно смачні бісквіти з джемом.

Тато працює на заводі. Іноді він дуже втомлюється, але коли приходить додому, в нього завжди піднімається настрій. Тут він відпочиває душею. До його приходу мама завжди готує смачну вечерю. А коли тато на роботі бере відпустку, ми всією сім’єю їдемо кудись відпочивати. Наприклад, на море. Зазвичай це відбувається влітку.

У нас дуже дружна сім’я! Ми всі любимо один одного та намагаємося допомагати один одному! Тому для мене моя сім’я — найбільший скарб.

Моя сім’я — найцінніший скарб

Моя сім'я — найбільший скарб

Моє розуміння сім’ї

Сім’я в моєму розумінні — це люди, ближче яких не знайти нікого в житті. Ось чому вона для мене так важлива та чому я так дорожу кожним членом своєї сім’ї.

Мої батьки

Мама

Моя сім’я досить невелика. У мене є тато, мама та старша сестра. Свою матусю я дуже сильно люблю — вона у мене найгарніша та найдобріша. Мама завжди піклується про нас, приділяє нам багато уваги, завжди готова вислухати та підтримати. З нею я можу поговорити на будь-які теми, тому я цим особливо дорожу. Як чудово, що є така людина, від якої не потрібно щось таїти або приховувати. Моя мама працює вчителем молодших класів. На роботі її дуже цінують і поважають.

Тато

Наш тато — будівельник. Він головний інженер у великому будівельно-монтажному підрозділі. Це дуже складна робота, яка вимагає знань, колосального досвіду та грамотної роботи з підлеглими. Попри те, що тато на роботі начальник, вдома він дуже турботливий, добрий. Я ніколи не чула, щоб він підвищував голос. Ще мій тато дуже любить читати. Він цікавиться історією. У нас вдома є величезна бібліотека, де всі книги тато вже неодноразово прочитав. Нам з сестрою дуже подобається, коли тато розповідає захопливі історії, які він прочитав у книгах. Я люблю, коли ми збираємося і розмовляємо всі разом. Так цікаво дізнаватися і відкривати для себе щось нове!

Моя сестраМоя сестра Катерина вчиться у випускному класі. Вона у нас відмінниця. Ще в середній школі вона вирішила, що стане лікарем. Тепер сестра ретельно готується до іспитів та вступу. Катруся посилено займається біологією і хімією, щоб вступити до медичного навчального закладу. Я так пишаюся своєю сестрою! Вона у нас дуже цілеспрямована. Я впевнена, Катруся стане чудовим лікарем.

Моє цуценя

А ще в нашій родині є вірний друг на кличку Джек. Це цуценя породи лабрадор. Попри те, що Джек у нас з’явився недавно, ми вже не уявляємо свого життя без цієї милої та чудової істоти.

Моя сім’я — понад усе!

Наша сім’я дуже дружна, і вона для мене понад усе. Я хочу, щоб вона залишалася такою завжди. Я сама роблю все можливе, щоб батьки пишалися мною. Добре вчуся в школі та ніколи не засмучую свою сім’ю.

Отже, моя сім’я — найцінніший скарб, і ми завжди один за одного стоїмо горою.Подібні твори:

Твір про сім’ю

Твір «Що таке сім’я?»

Сім’я в житті людини

Твір «Моя сім’я — моя фортеця»

Твір «Ідеальна сім’я»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>