Твір на тему «Моя сім’я»

загрузка...

Моя сім'я

Міні-твори та твори-мініатюри про мою сім’ю

Тексти-розповіді

1

Моя сім’я складається з чотирьох осіб. Мою бабусю звати Валентина Миколаївна, тата — Роман Олександрович, а маму — Лідія Анатоліївна.У нас дружна сім’я. Я завжди допомагаю бабусі. В суботу ми з татом вибиваємо килими, а мама робить прибирання. Бабуся готує смачний обід. У неділю ми їдемо в місто за продуктами та відпочиваємо.

Я люблю свою сім’ю. Без своїх рідних не уявляю життя. Вони рідко допомагають мені вчити уроки, але в житті допомагають завжди. Можу з упевненістю сказати: моя сім’я — моя фортеця.

2

У нашій родині чотири людини. Це мама Марина, тато Олексій, братик Данило та я, Юля. Наша сім’я дуже весела. Особливо мій братик. Він завжди зі мною гуляє і грає. Але я хочу розповісти про мамину пораду.

Одного разу я посварилася з подружкою, і мені було дуже сумно. Я прийшла додому й розповіла все мамі. Вона мене заспокоїла та сказала, що з подружками сваритися і лаятися не можна. І вже наступного дня ми з подружкою помирилися. Завдяки маминій пораді я дружу з нею вже довго. А наступного разу я попрошу поради в тата, адже ми — дуже дружна сім’я.

3

У моїй сім’ї чотири людини. Маму звуть Віка, тата — Влад. А ще у мене є старша сестра, її звуть Вероніка. У нашій родині є загальна улюблениця. Це наш собака, такса Ліза, їй три роки.

Мама завжди мені допомагає. Нещодавно вона допомогла вирішити задачу про яблука. Там потрібно було придумати свою задачу. І я мало не зробив помилку. А коли мама не знає, тоді я запитую у тата. З татом я люблю влітку ходити по гриби. Одного разу я побачив мухомор, а тато сказав, що його не можна чіпати.

Я дуже люблю свою сім’ю!

4

Моя сім’я складається з трьох осіб: мама, тато та я. Маму звуть Людмила Іванівна, а тата — Олександре Віталійовичу. Ми всі разом любимо подорожувати.

Минулого літа ми їздили до Миколаїва. Ми з мамою ходили в зоопарк. Там багато звірів і птахів. Особливо нам сподобалася мавпа. Вона весела та смішна. Ми з мамою назвали її Анфісою. Часто гуляючи в парку, ми заходили й в зоопарк. Я підходила до Анфіси, посміхалася їй, махала рукою. Мама теж її полюбила.

Одного разу ми зайшли, а Анфіси немає. Мені стало дуже сумно, а мама мене заспокоювала. І мені було добре поруч з мамою. Через день ми побачили нашу Анфісу. Як добре, що мама завжди поруч! Вона все знає і може мені допомогти.

Я дуже люблю свою сім’ю — своїх маму й тата. Мама завжди допомагає мені в скрутну хвилину, а тато захищає всю нашу родину.

Моя сім’я — найбільша цінність.

5

Моя сім’я складається з чотирьох осіб. Це мама, тато, я та моя сестра.

Особливо мені хотілося б розповісти про тата. Одного разу мені подарували комп’ютерну гру. Я відразу встановив її і почав грати. Граю я, граю — і раз, не можу пройти її! Я і так, і сяк — ну ніяк не можу пройти! Я розповів про проблеми татові, він сів за комп’ютер і пройшов складний рівень! Мій тато — мій справжній друг!

6

У нас велика й дружна сім’я: я, мама, тато, брат. А ще у мене є чудові бабусі та дідусі.
Одного разу ми з бабусею поїхали на море купатися. Але мені в вухо потрапила вода та воно стало боліти. Тому наступного дня ми поїхали вже не на море, а в лікарню. Але коли я одужав, ми знову поїхали купатися. Ми з бабусею — великі друзі, я їй розкриваю всі свої секрети.

7

Моя сім’я складається з шести осіб: мама Іра, тато Олег, сестри Олена й Настя та мій хом’як Мишко.
Я люблю і ціную свою сім’ю за ласку, за доброту і за те, що виростили мене!

А моя історія починається… Я дивлюся мультик, а поруч Мишко гризе яблуко, яке я йому дала. Прийшли батьки й сказали, що ми всією нашою дружною сім’єю поїдемо на річку Дніпро, а з нами поїдуть ще й наші друзі.

На річці було добре! Ми з Настею грали в м’яч. А потім всі — мама, Настя, мої сестри — пішли купатися. А Мишко в цей час запищав. Йому було спекотно! Я поставила Мишка в тінь і дала йому яблуко. Коли ми поїхали додому, Мишкові стало краще. А я заспокоїлася, тому що він — член нашої родини!

Моя сім’я — дуже дружна та дуже турботлива!

8

Я дуже люблю свою сім’ю. Вона складається з п’яти осіб: дядько, мама, тато, брат, я та мій собака. Мій собака дуже добрий, він гавкає тільки на тих, хто мене ображає.

Наразі моя мама в Грузії у свого брата Георгія. Я її дуже люблю. Мій тато теж в Грузії. Я поки живу з дядьком, а по вихідних їжджу в село до бабусі.

9

Наша сім’я складається з трьох осіб: мама, тато та я. Ми любимо вечорами сидіти на дивані та дивитися телевізор. Коли мама приїжджає додому, вона готує їсти. Мою маму звати Ольга, а тата — Юрій, ну а мене — Катерина. Наша сім’я дуже весела й життєрадісна.

Одного разу ми поїхали до Криму. Там було дуже спекотно. А біля будинку протікала річка, вона дуже холодна й глибока, шість метрів глибини. Я посковзнулася і впала, а тато мене врятував!

Я люблю свою сім’ю і жити без неї не можу!

10

Наша сім’я дуже велика. Це тато, мама, бабуся і ще одна бабуся, два дідусі та два брати, Матвій і Єгор. Я розповім лише про головних членів нашої сім’ї. Своїх братиків я дуже люблю, але є у них і недоліки: Єгорка плаче ночами, він ще маленький, а Матвій іноді тягає мене за волосся. Але все одно наша сім’я дружна!

Одного разу ми пішли в ліс, побачили ягоди та почали їх збирати. Наїлися, назбирали… Іду я по стежці й пісеньку співаю. Раптом всі закричали: «Софія, бережися! Там змія!»Я заверещала та побігла. А за мною вся моя сім’я!

Ось така в мене сім’я, і ​​я її дуже люблю!

11

Моя сім’я складається з п’яти осіб. Мама з дідусем живуть і працюють в Миколаєві, вони приїжджають сюди в гості. Дідусь мене завжди розуміє. Бабуся змушує мене займатися додатково. А мій дядько Вова стежить за мною. Ми з Вовою — друзі, багато часу проводимо разом. А мама з бабусею мене завжди підтримують. Коли я займаю призові місця з карате, вони за мене дуже радіють!

Якось раз до нас приїжджав дядько Сергій зі своєю дружиною. Ми всі разом поїхали відпочити на озеро. Там робили шашлики та купалися. А мене підкидали в воду. Потім ми з Вовою плавали, я носив його на руках. А коли дядько Сергій підкинув мене, я впав на голову, але мені не було боляче, тому що я впав на воду.

Нам завжди добре разом! Я люблю свою сім’ю!

12

У мене сім’я маленька — я та мама. У мами характер твердий, але в душі вона дуже добра.

Якось раз ми поїхали до Вознесенська. Ми там гуляли містом, а потім пішли на зупинку. Ми чекали автобус, але раптом трапилася аварія. Газель врізалася в автобус. Я дуже злякався за маму! Я уявив свою маму там. Як же я б жив без неї?

Я маму дуже люблю, тому що вона про мене піклується. А я теж намагаюся піклуватися про неї — дуже-дуже!

13

Моя сім’я складається з чотирьох осіб, це тато, мама, я та моя сестра. І ще у мене є улюблена тваринка — мій хом’ячок. Маму звуть Олена, тата — Василь, сестричку — Даринка. Мама працює пекарем, тато — водій, сестра ходить до дитячого садка, а я — до школи.

Моя сім’я дуже дружна та ввічлива.

14

Я хочу розповісти про свого тата, його звуть Сергій. Ми з татом завжди весело проводимо час — граємо в комп’ютерні та настільні ігри. І ще, коли я чогось не розумію з домашнім завданням, тато завжди мені допомагає. Я пишаюся своїм татком, з такою людиною я б навіть пішов у розвідку.

Моя мама, її звуть Наталка, домогосподарка, вона виконує хатні справи, а я їй допомагаю: виношу сміття, мию посуд, розважаю братика.

Я дуже люблю свою сім’ю!

15

Нас у родині троє: я, мама й тато. Моя мама працює перукарем, а тато — військовий. Я хочу розповісти про свого тата. Він — мій найкращий друг. Тато допомагає мені виконувати домашні завдання, грає в настільні ігри та часто розмовляє зі мною.

Якось раз ми не могли вирішити олімпіадне завдання. Кого ми тільки не просили про допомогу! Але ось мама вирішила нам допомогти та сама за дві секунди знайшла правильну відповідь!

Ось які в мене мама й тато! Я їх дуже люблю!

16. Розповідь про життя моєї сім’ї

В моїй улюбленій сім’ї чотири людини: батьки, я та моя молодша сестричка. Також у нас є бабусі й дідусі, але вони живуть окремо від нас.

Сім’я у нас дуже дружна, ми ведемо дуже активний спосіб життя. Буває навіть таке, що ми їдемо на кілька тижнів кататися на гірських лижах, що мені дуже подобається. Мені здається, що у нас такий спосіб життя завдяки татові. Мама не дуже любить кататися на гірських лижах, але тато її вмовляє. Хоча ні, мама у нас теж дуже активна — щоранку вона готує нам сніданок, причому дуже смачний сніданок.

Оскільки мої батьки активні, то вони практично все вміють робити. Це просто чудово!

Я вважаю нас ідеальною сім’єю. Сподіваюся, що в майбутньому, коли ми з сестричкою виростемо, то станемо такими ж відмінними батьками!

17. Опис моєї сім’ї

Моя сім’я складається з шести осіб. Вона охоплює маму, тата, мого брата, дідуся, бабусю і мене. Ми живемо в Одесі, на березі Чорного моря.

Мої батьки

Головою нашої сім’ї є тато. Він повної статури, середнього зросту. Його звуть Олексій. У нього зелені очі й коротке темно-каштанове волосся. Батькові сорок п’ять років. Він працює програмістом в міжнародній компанії. Я теж хочу стати програмістом у майбутньому. Щоб наблизити мене до цієї мети, тато допомагає мені освоїти ази написання коду. Крім того, він вільно володіє англійською і завжди допомагає мені виконувати домашню роботу з англійської мови. Мій батько — найрозумніший в нашій родині. Я хочу бути на нього схожим.

Моя мама красива й струнка. Її звуть Ліна. У неї довге каштанове волосся та сірі очі. За професією вона є економістом, але зараз домогосподарка. Вона захоплюється фітнесом і читанням. Крім того, чудово грає на фортепіано. Мамі тридцять сім років, вона на вісім років молодша за тата. Моя мама — дуже добра й терпляча. Вона завжди цікавиться моїми справами в школі, ходить на батьківські збори. Мама стежить за моєю успішністю у навчанні, перевіряє уроки й пояснює не зрозумілий мені шкільний матеріал.

Мої дідусь і бабуся

Мій дідусь високого зросту. Його звуть Іван. У нього довге волосся, чорна борода з сивиною, сірі вуса та великий ніс. Дідусеві сімдесят років. Він поет та є членом Спілки письменників нашої країни. Крім того, займається бізнесом. Дідусь — дуже шанована людина в нашому місті. Його вірші ми навіть проходили в школі, коли вивчали поетів рідного краю. Дідусь любить їздити на дачу. Там він працює в саду та на городі. Влітку й восени у нас завжди багато овочів і фруктів.

Найстаршою за віком у нашій родині є бабуся. Її звуть Емілія. Їй сімдесят два роки, але виглядає вона набагато молодше. Моя бабуся готує їжу в нашій родині та допомагає мамі вести домашнє господарство. Наприклад, вона робить на зиму заготовлення овочів і фруктів, які вирощує на дачі дідусь. Моя бабуся дуже турботлива й мудра. Батьки завжди прислухаються до її порад. У бабусі є хобі — рукоділля. Вона вишиває хрестиком картини й в’яже спицями теплі речі. Ще бабуся любить дивитися телевізор і завжди цікавиться політичними новинами.

Мій брат

В мене також є братик. Він дуже схожий на мене. Його звуть Назар. У нас з братом коротке каштанове волосся й зелені очі. Але Назарчик молодший за мене, йому шість років. У Назара дуже довгі, густі й темні вії. Він дуже веселий і спритний. Я проводжу більшу частину свого вільного від школи часу з ним. Попри чотирирічну різницю у віці, Назар — мій найкращий друг. Нам подобається разом дивитися по телевізору мультфільми, грати в комп’ютерні ігри. Ще я навчив брата грати в шахи. Назар вже ходить в школу. Він вчиться в першому класі, а я — в п’ятому. Ми з братом вчимося на відмінно. Назар дуже кмітливий та допитливий для свого віку. Наприклад, він ставить питання типу «Яка найбільша зірка в космосі?» Я питаю тата чи шукаю відповідь в інтернеті та повідомляю своєму братику.

Я дуже люблю свою сім’ю. Мені подобається, коли ми всі разом збираємося за загальним столом. Так буває у вихідні та свята.

Я впевнений, що моя сім’я — найкраща в світі.

18. Моя сім’я — найкраща у світі

У житті людини багато різних цінностей. Однак найбільшим скарбом є, звичайно, сім’я.

Сім’я — це ті люди, які пов’язані між собою любов’ю та спільною долею. Вони можуть жити в одному будинку або окремо, але думками вони часто разом. Вони завжди розуміють і підтримують один одного.

Члени моєї сім’ї

Членами моєї сім’ї є мама, тато, бабуся та ми з братом. Ми всі живемо в одній квартирі, але майже ніколи не сваримося. Тільки іноді я сварюся з братом, бо він маленький і постійно псує мої речі, не розуміючи, як з ними правильно поводитися.

Мама й тато п’ять днів на тиждень працюють, я вчуся у школі, а бабуля з моїм братиком сидять вдома. Проте вихідні ми проводимо разом. Заздалегідь ми вирішуємо, як проведемо час, чим займемося. Зазвичай один день ми віддаємо загальним домашнім справам, а потім вирушаємо на велику прогулянку. Ми йдемо в ліс або парк, взимку катаємося на лижах чи ковзанах, а влітку купаємося або засмагаємо, а іноді їздимо по ягоди та гриби. На другий день ми намагаємося вибратися в музей, в театр, на виставу або ще в якесь цікаве місце. Іноді ми кудись їдемо на цілий день або навіть на два, в інше місто або в монастир.

Найближчі родичі моєї сім’ї

Найближчими родинами нашої сім’ї є бабуся і дідусь, які живуть в Петербурзі. Ми не дуже часто зустрічаємося, лише кілька разів на рік. Але часто телефонуємо один одному й пишемо листи електронною поштою. Тому ми завжди в курсі всіх подій в житті бабусі й дідуся. Нещодавно вони купили веб-камеру, тому скоро ми зможемо спілкуватися також по скайпу. Це буде здорово, адже я дуже люблю своїх пітерських бабулю і дідуся та сильно за ними сумую.

Звичайно, у нас є сімейні традиції. В першу чергу, це свята, які ми намагаємося проводити всі разом. Ми їдемо в Пітер, або бабуся з дідусем приїжджають до нас, і ми вигадуємо щось цікавеньке. Наприклад, влаштовуємо пікнік або робимо якусь подорож.

Наша родина дуже дружня. Якщо ми коли-небудь і сваримося, то швидко миримося. Адже ми любимо один одного, та у нас багато спільних інтересів. Я певен, моя сім’я — найкраща у світі!

19. Короткий твір про багатодітну сім’ю

Моя сім’я складається з семи осіб: я, батько, мати, бабуся, дідусь та два мої брати. Ярик — наймолодший член нашої родини, якому півтора рочка. Він молодший за мене на дев’ять років. Влад — мій старший брат, йому чотирнадцять. Наша сім’я вважається багатодітною.

Нашому татові сорок дев’ять років, він працює програмістом, хоча за фахом є перекладачем. Мати наразі домогосподарка, бо перебуває у декретній відпустці.

Мій брат Влад захоплюється програмуванням. Напевно, він, як і наш батько, стане програмістом. До речі, мені теж цікаво все, що пов’язано з інформаційними технологіями. Бабуся й дідусь давно вже не працюють, вони є пенсіонерами.

Інші твори на цю тему:

Твір про сім’ю

Твір «Що таке сім’я?»

Сім’я в житті людини

Твір про родину

Твір «Що таке родина?»

5 Комментариев “Твір на тему «Моя сім’я»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>