Твір «Моя улюблена пора року — весна»

загрузка...

Весна — моя найулюбленіша пора

Весна — моя улюблена пора рокуВесна — це життєствердна та дуже красива пора року. Після суворих зимових холодів, після снігу й сльоти знову в природі відбуваються чудові перетворення. В повітрі з’являється приємний свіжий запах, який ми звикли називати ароматом весни.

Пригріває сонечко, спочатку боязке й дуже ласкаве, а потім — стрімко теплішає. Земля звільняється від снігового покриву, висихає і покривається ніжно-зеленою травичкою. На кущах і деревах набухають і лопаються бруньки, з яких визирають маленькі листочки. Коли пустотливий вітерець торкається до гілок, листя починає радісно шарудіти.

Весна — це пора року, до якої дуже люблять звертатися поети та художники. Їй присвячували свої полотна видатні митці всіх часів. Вона оспівується в прекрасних віршах українських та зарубіжних поетів.

Весні недарма дали прізвисько «красна» — красива. Стародавні слов’яни уявляли весну в образі прекрасної дівчини. Весна — не тільки час оновлення природи, вона часто оновлює почуття людини. Це час, коли багато хто відчуває внутрішній стан піднесення, приплив сил та енергії.

Навесні ми відзначаємо безліч чудових свят. В їхньому числі присвячене жінкам свято Восьмого березня, що допомагає зізнатися в коханні, подарувати радість сестрам і матерям. А ще навесні святкується Великдень — день перемоги над смертю, день Христового Воскресіння. В цей день погода буває особливо приємною та сонячною, ніби сам Бог приходить до нас і зігріває своїм теплом.

Весна — моя найулюбленіша пора року. Я люблю її за оптимізм, надії на краще та чудові перетворення природи. Мені подобається споглядати пробудження життя, слухати щебетання птахів, милуватися красою пролісків та конвалій, спостерігати за цвітінням садів. Обожнюю ніжні аромати весни, що витають у повітрі!

Дякую тобі, весно, що даруєш мені радісний настрій і можливість відчути себе щасливим!

Перегляньте також:

Твір «Мій улюблений місяць року — травень»

Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Твір на тему «Чому мені подобається весна?»

Твір-опис природи навесні. Текст-розповідь

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

10 Комментариев “Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>