Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Чому я вважаю літо своєю улюбленою порою?

Моя улюблена пора року — літоМабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не раділа настанню літа. Особливо його чекають всі школярі, адже попереду тривалі літні канікули. А це означає, що навчання не затримує на одному місці, можна здійснювати різні подорожі, відпочивати та насолоджуватися теплом сонячних променів, милуватися красою пахучої природи.

Я теж люблю літо, це моя улюблена пора року. Мені дуже подобатися їздити за місто на дачу до бабусі, особливо, коли вже починають дозрівати різні ягоди: полуниця, малина, смородина, аґрус. Люблю вставати зарано, щоб встигнути насолодитися сходом сонця, послухати ранішній спів птахів.

На дачі мене приваблює ставок, де дуже багато мешканців. Там можна зустріти дику качку з маленькими каченятами та погодувати їх хлібом, побачити ондатру, що поспішає по своїх справах, послухати дружний хор жаб. Якщо встати на світанку, можна половити на вудку золотистих карасів.

Неподалік від садової ділянки знаходиться змішаний ліс. Ми з бабусею іноді ходимо туди, щоб зібрати гриби та поласувати на галявинах ягідками суниці. Повітря в лісі відрізняється від міського — тут легко дихається, пахне свіжістю, квітами та зеленню. Перебуваючи в лісі, приємно посидіти в альтанці та попити трав’яного чаю, почитати цікаву книгу.

А ще мені подобається гуляти на лузі, відчуваючи безмежний простір. Можна послухати спів жайворонка, нарвати лугових квітів — ромашок, гвоздичок, дзвіночків.

Сподіваюся, тепер зрозуміло, чому я вважаю літо своєю улюбленою порою року.

Літо — моя улюблена пора

Іноді можна почути, що будь-яка пора року гарна по-своєму. Але мені подобається саме літо. Я люблю літню погоду, природу, дари саду й городу, а також безліч варіантів чудового відпочинку.

Влітку багатьох людей приваблює плавання, і я не є винятком. Щороку десь наприкінці липня ми з батьками намагаємося поїхати на відпочинок до моря. Прибувши туди, відчуваєш себе щасливою людиною. Адже з’являється можливість не тільки приємного купання, але й позасмагати та помилуватися красою моря. Воно особливо чудове ввечері, коли грають маленькі хвилі та заходить сонце. Небо в цей час набуває червоного відтінку, який з настанням темряви поступово згасає.

У всіх південних містах багато прекрасних квітів та інших рослин. Клумби нагадують барвисті килими суцвіть, серед яких знаходяться фонтани, різноманітні статуетки. Біля цих квітів відчуваєш себе, як ніби в казці, де завжди панують добро та краса. Забуваєш про всі життєві проблеми та насолоджуєшся чудовим довкіллям. Але, на жаль, час спливає швидко, тож ми знову повертаємося в свій рідний край.

Все ж як добре, що є така прекрасна пора року — літо. Це велика можливість відпочити, поспілкуватися з природою, поласувати ягодами, фруктами, грибами, позасмагати та поплавати у водоймі.

Інші твори про літо:

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір на тему «Літо в селі»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

15 Комментариев “Твір «Моя улюблена пора року — літо»

  1. Кристина сказал:

    У тексті «Літо — моя улюблена пора року» є помилка. Не виключення, а виняток. Влітку багатьох людей приваблює плавання, і я не виняток. Сподіваюсь, я вам допомогла.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>