Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Осінь — моя найулюбленіша пора року

Моя улюблена пора року — осіньЯк не дивно, моя улюблена пора року — це осінь. Мало хто її любить за погану погоду, дощові та похмурі дні, вогкість і брудні калюжі. Однак я вважаю, що немає пори, яка б була прекрасніше осені.

По-перше, я народилася у вересні, тому обожнюю цей місяць. Спека вже до цього часу спадає, але на вулиці все ще сухо й тепло. У цей час ми вперше зустрічаємося з однокласниками після літніх канікул.

Ще немає контрольних і складних домашніх завдань. Ми тільки повторюємо вже засвоєний матеріал попереднього року, вливаємося в навчальний процес, ділимося своїми спогадами про літо.

Літо я не дуже люблю через жахливу ​спеку та всілякі комашки. Зима — теж непоганий час року, але все-таки досить морозний. Але оскільки в наших краях на Новий рік практично немає снігу, а тільки бруд, то чому тут радіти? Страшному холоду, слизькому льоду та сльоті? Куди приємніше осінній дощик і плюсова температура.

У моєму вподобанні осені є ще й естетична складова. Що може бути прекрасніше золотистого листя в листопаді? Як на мене, нічого. Крім того, цей час року навіює ностальгію і теплі спогади. Дуже приємно в дощовиту погоду сидіти біля вікна, пити теплий чай і читати якусь цікаву книгу.

Осінь — це період роздумів, коли можна замислитися над своїм життям. А ще — споглядання краси природи. Коли листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким золотим килимом.

Хтось вважає осінь похмурою і нудною, скаржиться на холоди та часті хвороби. Але це не про мене. Я вважаю осінь своєю улюбленою порою року.

Дивіться також:

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Осінь за вікном»

Твір «Прийшла осінь»

Твір «Золота осінь»

Твір «Барви осені»

Міні-твір «Рання осінь». Текст-розповідь

Твір на тему «Пізня осінь». Текст-розповідь

4 Комментария “Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>