Твір «Моє улюблене свято — День народження»

Я люблю свій День народження

Моє улюблене свято — День народження

Найбажаніше, найулюбленіше свято з усіх, що існують, та на яке я так довго чекаю — мій День народження. З року на рік він проходить дедалі краще та залишає після себе безліч теплих спогадів.

Мама будить мене до школи та приносить сніданок у ліжко. Тільки в цей день мені дозволено розпочати свій ранок зі солодких кексів.

Потім я збираюся та йду до школи. Там на мене чекають і готуються вітати мої улюблені однокласники. У нас є традиція вітати та дарувати маленькі подаруночки іменинникам. Вчителі також не забувають приділити увагу та сказати пару ласкавих слів у привітання.

На перервах я роздаю своїм друзям запрошення відзначити мій День народження. Про їхнє оформленням завжди дбає моя старша сестра. Кожне запрошення підписано каліграфічним почерком зі згадуванням дати й часу, а на тлі красується кумедна мордочка тварини. Вони настільки красиві, що дехто починає їх колекціонувати.

Святкування мого Дня народження вдома

По поверненню додому починають дзвонити друзі й родичі, які цього дня не можуть побачитися зі мною. Всі вони вітають мене, питають про мої справи та успіхи у навчанні.

Батьки готують будинок до приходу гостей, поки я приймаю привітання. Спочатку проходить генеральне прибирання. Потім тато розвішує прикраси й повітряні кульки в кімнаті, де мама накриває на стіл.Тато все знімає на свою улюблену відеокамеру. Мама намагається зробити пару фотографій, які фіксують наші щирі позитивні емоції. Батьки знають, що мені шалено подобається пізніше переглядати відео та фотографії з сімейного архіву.

По черзі всі говорять свої поздоровлення та дарують мені подарунки. Після завершення застілля батьки залишають нас одних, і ми починаємо грати. Зазвичай наш вибір зупиняється на настільних іграх.

Коли свято добігає кінця, за моїми друзями приїжджають батьки. Ми ж дивимося мультфільми з рештою, доки не піде останній друг. Закінчивши допомагати батькам з прибиранням, я йду лягати спати.

Вже лежачи у своєму ліжку, мене відвідують найприємніші спогади цього дня.

Як же я люблю свій День народження, адже це час найщиріших слів і подарунків! Хотілося б, щоб моє улюблене свято було частіше, але це неможливо. Напевно, саме через це воно таке довгоочікуване.

Подібні твори:

Твір на тему «День народження»

Твір на тему «День народження моєї мами»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>